30.000 TL laptop seviyesi

Hocam ben de şu an GTX 1650'li bir laptop kullanıyorum iyi bir kart olsa da günümüz için yeterli değil bence.

Aldığım zamanda diğer laptoplara göre ucuzdu 15.000 TL'ye almıştım. (en ucuz fiyatıydı). Diğer laptoplar ise 20-23K arası değişiyordu. İndirimi kaçırmayayım diye aldım yoksa daha üst bir ekran kartı alırdım tabii.

Stokta RTX 4060'lı ürünleri yok maalesef.

Attığım modelin i7'li versiyonu 35.000 TL sizce i7 için 5.000 TL'lik fiyat farkına değer mi?
Değmez bence. Hatta 1 TB SSD'li hâli 29bin TL idi yanlış hatırlamıyorsam. Sizin attığınız model 2 TB SSD'li. Arada 2 bin TL fark var. 1 TB SSD 2 bin TL farka değer mi bu da düşünülebilir.

Değmez bence. Hatta 1 TB SSD'li hâli 29bin TL idi yanlış hatırlamıyorsam. Sizin attığınız model 2 TB SSD'li. Arada 2 bin TL fark var. 1 TB SSD 2 bin TL farka değer mi bu da düşünülebilir.

Hocam kendim 2 3 yıl önce sadece 256 GB SSD'li Lenovo Gaming laptop almıştım. Sonra yükseltirim falan diye düşünüyordum ama sonra Lenovo servisini arayınca astronomik rakamlar istediler ben de artık depolamayla uğraşmak istemediğim için böyle alıyorum.

Geri
Yukarı