30.000 TL monitör dahil sistem önerisi

5k daha bütçe arttır 4060 Ti al her türlü değer.
Bütçe max 1K arttırabilirim.
Sabah gelseydin çok daha iyi bir AOC monitör vardı nasibin değilmiş.
Yarın ya da pazar günü sipariş vereceğim zaten önemli değil.
Yok yok default halini değil şu halini soruyorum. Bildiğin parçalar aynı fiyatı 1200 tl düşük ben mi körüm
SSD'yi Netac 1TB yapmalı mıyım? 500 GB yetmez gibi duruyor. Bir de ısınma sorunu ya da darboğaz olur mu? Pek bilgim olmadığı için meraktan soruyorum.

SSD'yi Netac 1TB yapmalı mıyım? 500 GB yetmez gibi duruyor. Bir de ısınma sorunu ya da darboğaz olur mu? Pek bilgim olmadığı için meraktan soruyorum.
Darboğaz olmaz ama ısınma sorunu olur onun için soğutucu alman lazım ve 3 ay sonra ödemeli 6 taksitli 800 tl'den başlıyor çok para harcamak istemiyosan bu iyi mesela https://www.hepsiburada.com/dark-fr...-kule-tipi-sogutucu-dkccx123-pm-HBC000002Q8IQ

Bütçe maksimum 1K arttırabilirim.

Isınma ve darboğaz olmaz.

Son düzenleme:
Bence de 500 GB yetmez Netac 1TB yap

Isınma nasıl olmaz 7500F

Valorant gibi oyunlarda idare edecek seviye de kalır dereceler. Benim özelleştirdiğim şekilde alsın soğutucu olarak da bunu alsın.

Evet 1 tb yap 500 yetmez

Valorant gibi oyunlarda idare edecek seviye de kalır dereceler. Benim özelleştirdiğim şekilde alsın soğutucu olarak da bunu alsın.

Benim arkadaşım geçen valorantta bile 85 derece deyip soğutucu aldı :D

Evet 1 TB yap 500 yetmez.

Netac iyi bir marka ama ben Kioxia öneririm. 500GB ile idare edemezse 1TB Netac alabilir.

Evet 1 TB yap 500 yetmez.

Benim arkadaşım geçen Valorant'ta bile 85 derece deyip soğutucu aldı :D

80-85 normal.

Netac iyi bir marka ama ben Kioxia öneririm. 500GB ile idare edemezse 1TB Netac alabilir.

80-85 normal.

Görselde bıraktığım gibi özelleştirip alırsan 31.400 TL gibi bir şey tutuyor. Ben 400 TL artamam dersen SSD'yi Kioxia 500GB al. Attığım AOC dışında başka bir model tavsiye etmem.

Ekran kartı olarak -5443 TL olan 4060 seç.

Dosya Ekleri

• IMG_1497.png
    IMG_1497.png
    122,5 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

80-85 normal.

Görselde bıraktığım gibi özelleştirip alırsan 31.400 TL gibi bir şey tutuyor. Ben 400 TL artamam dersen SSD'yi Kioxia 500GB al. Attığım AOC dışında başka bir model tavsiye etmem.

Ekran kartı olarak -5443 TL olan 4060 seç.
Bütçe konusunu ayarladım ekstra olarak ana kartı 650 yapıp aldım kasayı ve monitörü 31970 tuttu yardımınız için çok teşekkür ederim. @Kaan Diktaş @SnickerSnatcher

Yeni konular

Geri
Yukarı