30.000 TL sistem önerisi

B550 GAMING Carbon ve 240mm sıvı soğutma ekleyince 30k oluyor. Ayrıca kendiniz 970 EVO alıp eklerseniz daha güzel olur. Sistemdeki SSD hakkında bir bilgim yok.
Ek seçenek olarak.
NVIDIA tarafında 3080'li PC yok ya da ben göremedim daha doğrusu var ama bütçeyi aşıyor. 3070'li sistemler daha ucuza mevcut zaten.

Bana 30.000 TL sistem önerebilir misiniz en fazla 30.000 olur o civarlarda bir sistem almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Bir şey soracağım bu 30.000 TL 20.000 TL PC tavsiyesi adlı konu açarken ciddi misiniz? Ben çok çocuk gördüm boş konu açanlar canı sıkılan PC tavsiyesi konusu açıyor gerçekten çok saçma.

Bir şey soracağım bu 30.000 TL 20.000 TL PC tavsiyesi adlı konu açarken ciddi misiniz? Ben çok çocuk gördüm boş konu açanlar canı sıkılan PC tavsiyesi konusu açıyor gerçekten çok saçma.
Emin ol gerçek. Ben konu açıp karar verene kadar o kadar çok sistemin stoğu bitti ki. İnsanlar gelecek 1 sene içerisinde sistem toplayamayacağını biliyor ve evdeyiz iyi bir şey alayım kafasında. Bu forumda troll, çoluk çocuk barınabileceğini zannetmiyorum.

Gerçekten belki rastlamışaımızdır en başta GTX 1660 Super alacaktım her şey tamam oldu stok bitti stok geri geldi 2 katı fiyat o fiyata şunu alırım dedim gene tam alınacak her şey hazır stok bitti gerçekten GTX'ten RTX'e geldim bir türkü nasip olmadı şimdi kısmetse bu sefer alacağım stoklar bitmeden sistem arayışına girdim yani anlayacağınız bir stok olmuyor bütce oluyor bir stok oluyor bütce ile uyuşmuyor bir türlü alamadım çok bir zamanımda olmuyor açıkçası araştıramıyorum fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı