30.000 TL sistem önerisi

Bütçe
30000
Uf SPAE/BK'ya kaldık. SPU/BK'ya pis zam atmışlar.
Monitör sormamıştım aslında ama hazır siz değinmişken ben de bu monitörü düşünüyordum var mı bunun hakkında bilginiz? 144hz bana yeterli geldi gayet.

Merhaba, laptopumu satıp yerine masaüstü bir bilgisayar dizmek istiyorum. Bu sebeple bir sistem beğendim İncehesap'tan ancak sizlere de danışmak istedim yorumlarınızı merak ediyorum buna ek olarak da i3-13100F ile i5-12400F arasında kaldım. Sistem oyun odaklı olacak bu sebeple arasındaki fiyat farkında değer mi bilemedim, izlediğim testlerde 2-3 FPS fark ediyordu bu konuda da yorumlarınızı merak ediyorum.
Almışken i3 değil'de 12.nesil i5 alın aldığınıza değer hiç olmassa.

Monitör sormamıştım aslında ama hazır siz değinmişken ben de bu monitörü düşünüyordum var mı bunun hakkında bilginiz? 144Hz bana yeterli geldi gayet.

Net ghosting var. Ne zaman VA panel Samsung görsem oradan uzaklaşırım.

Monitör sormamıştım aslında.

Ben kalan bütçe için atmıştım aslında.

Net ghosting var. Ne zaman VA panel Samsung görsem oradan uzaklaşırım.

Ben kalan bütçe için atmıştım aslında.
Normalde ben de artan bütçe arttırmak istiyordum ancak eski monitörümü bir süre idare edip @Jesus Wicked 'ın önerdiği sistemi alabilirim. Ekran kartı çok daha iyi geldi kendi düşündüğüm ve sizin de tavsiye ettiğinize göre, siz tam bütçeye uydurmak istemişsiniz onu da anladım teşekkür ederim size de ayrıca.

Edit: Önerdiğiniz monitörü takibe ekledim çok fiyat farkı yok dediğiniz gibi bir sorun varsa hiç bulaşmayayım.

Normalde ben de artan bütçe arttırmak istiyordum ancak eski monitörümü bir süre idare edip @Jesus Wicked 'ın önerdiği sistemi alabilirim. Ekran kartı çok daha iyi geldi kendi düşündüğüm ve sizin de tavsiye ettiğinize göre, siz tam bütçeye uydurmak istemişsiniz onu da anladım teşekkür ederim size de ayrıca.

Edit: Önerdiğiniz monitörü takibe ekledim çok fiyat farkı yok dediğiniz gibi bir sorun varsa hiç bulaşmayayım.
Eski monitörün 144hz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı