30.000 TL telefon tavsiyesi

20-100 ya da 10-100 aralığında şarj etmeni tavsiye ederim. Batarya sağlığını çok kafaya takarım diyorsan 20-100 aralığında şarj edebilirsin.
25W adaptör aldığım satıcı, telefonu şarjda kullanmamamı, sabaha kadar şarj etmememi, üçlü priz gibi çoklayıcılarla adaptörü kullanmamamı söyledi.

iPhone bırakılıp android alınmaz.
Hocam fiyatlar yüksek ne yapalım? 25 bin TL’ye 14 Pro vardı da biz almadık mı yani?

25W adaptör aldığım satıcı, telefonu şarjda kullanmamamı, sabaha kadar şarj etmememi, üçlü priz gibi çoklayıcılarla adaptörü kullanmamamı söyledi.

Hocam fiyatlar yüksek ne yapalım? 25 bin TL'ye 14 Pro vardı da biz almadık mı yani?

6S kullanıyormuşsun, bir anda geçmeyiver yani yüksek modellere? Taş gibi XS Max var 11-12'ye. Android'e geçtiğine pişman olursun neyse bana ne gerçi.

6S kullanıyormuşsun, bir anda geçmeyiver yani yüksek modellere? Taş gibi XS Max var 11-12'ye. Android'e geçtiğine pişman olursun neyse bana ne gerçi.
Hocam ben öyle sık sık telefon alan birisi değilim. 5 yıldır da kullanıyorum 6S’i. Onun üzerine bile tonla telefon çıkmışken XS’in üzerine ne telefonlar çıktı. iPhone 11 4 yılı devirdi diye biliyorum. 4-5 yıllık cihaz almak mı daha mantıklı yoksa 2023 senesinde çıkış yapan bir telefon almak mı?

Geri
Yukarı