30.000 TL telefon tavsiyesi

Hayırlı olsun. S23 bu fiyat bandındaki en iyi cihaz. Sana tavsiyem mağazadan expert RAW uygulamasını indirip 12MP ya da 50MP RAW çekmeni tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim. Bu linkten 25W adaptör alsam olur mu? Orijinaldir değil mi?
Parmak izini okumada sıkıntı çıkarmayan bir ekran koruyucu önerir misiniz eğer biliyorsanız?

S23 dün gece yüzde 100 yaptım bugün bu saatte 20 kaldı Bluetooth mobil veri Wi-Fi açık. Bluetooth Kulaklıkla müzik dinledim, aktif fit2 kullanıyorum. Gece Wi-Fi Bluetooth açıktı. Denemek için kullandım bu şekilde normalde yüzde 85'e kadar şarj ediyorum. Oyunlarda da 25W adaptörle prizde şarj olmayı kesme özelliğiyle oyun oynuyorum.

Screenshot_20230613_203138_Device care.jpg

Screenshot_20230613_203108_Device care.jpg

Henüz kullanmadığım uygulamaları kapatma öğrenemedi bir de bu şekilde şarj bu kadar uzun gidiyor.
Pilde oyun da oynadım.
Dışarıda 4 k 60 FPS video çektim, fotoğraf çektim.
S23 mükemmel. iPhone 13 satıp geçtiğime gerçekten değdi.
Kalas 13 kullanıp teknolojiden mahrum bırakmışım kendimi.

S23 dün gece yüzde 100 yaptım bugün bu saatte 20 kaldı Bluetooth mobil veri Wi-Fi açık. Bluetooth Kulaklıkla müzik dinledim, aktif fit2 kullanıyorum. Gece Wi-Fi Bluetooth açıktı. Denemek için kullandım bu şekilde normalde yüzde 85'e kadar şarj ediyorum. Oyunlarda da 25W adaptörle prizde şarj olmayı kesme özelliğiyle oyun oynuyorum.
Teşekkür ederim geri dönütünüz için. Güzel günlerde kullanın.

Merhaba forum üyeleri.

Yeni telefon almayı düşünüyorum. 5 yıldır 6S kullanıyorum. Aslında iPhone almayı istiyordum. Ancak 30.000 TL'ye alınabilecek iPhone 13 Mini var.

Samsung tarafındaysa S23 ve S23 Plus var. iPhone tarafındaki bu aşırı fiyatlardan dolayı mecburen Samsung'a yöneleceğim. Ama kamera konusunda çok iyi değil diyorlar.

Farklı bir forumda S23 serisinde galerideki fotoğrafla WhatsApp'ya da Instagram'a yüklediğin fotoğraf arasında renk tonu farkı olduğunu gördüm. Şaşırdım.

Bir de Plus modeli alınır mı? Düz S23 mü almalıyım?

Yoksa yurt dışı iPhone mu almalıyım?
Ben toplam 33 bine iPhone 14 pro Max aldım mor rengini geçen sene almıştım yurt dışı aldım imei kaydını da yaptırdım öyle 33k tuttu. Sende yurt dışı al bence telefonu iPhone al ama imei kaydı olaylarını falan da hesap etmen gerekecek

Geri
Yukarı