30.000 TL'ye güzel batarya performansı sunan telefon tavsiyesi

Bütçe
30000

pattricionus

Attopat
Daha fazla  
Eskiyen Xperia telefonumu degistirmek istiyorum. Bütçem maksimum 30000TL.
  • Oyunla ve kamerayla isim olmaz.
  • Aktif YouTube watsapp Spotify kullanirim.
  • Bataryasi iyi, ekrani genis, metal plakali bir telefon istiyorum.
  • Uzun sureler problem cikartmasin, Xperia kullanicilari beni anlamistir.
  • Android bir cihaz olmali.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Bataryasi iyi ekrani genis metal plakali bir telefon istiyorum.
  • Uzun sureler problem cikartmasin Xperia kullanicilari beni anlamistir.
  • Android bir cihaz olmali...

ASUS ROG Phone diye bir cihaz çıkmış deneyebilirsin.

ASUS ROG Phone diye bir cihaz çıkmış deneyebilirsin.

Türkiye'de satışı yok. Sahibinden gibi yerlerden alacak olsa bile zaten o telefon bu kişinin ihtiyaçlarına uygun değil. O telefon üst düzey oyuncu telefonu yani sadece oyun performansına odaklanmış. Ksde oyunla isim olmaz demiş. Bence bu kriterlerde alınacak bir telefon değil ROG Phone.

Türkiye'de satışı yok. Sahibinden gibi yerlerden alacak olsa bile zaten o telefon bu kişinin ihtiyaçlarına uygun değil. O telefon üst düzey oyuncu telefonu yani sadece oyun performansına odaklanmış. Ksde oyunla isim olmaz demiş. Bence bu kriterlerde alınacak bir telefon değil ROG Phone.

Batarya süresi uzun gitsin istemiş ROG Phone bataryası gayet güzel tek oyun için değil FPS olarak genel olarak çok yüksek.

Bu fiyatta S23 alırdım arkadaş önermiş ancak 2. seçenek olarak Xiaomi 13T bakabilirsiniz.

Batarya süresi uzun gitsin istemiş ROG Phone bataryası gayet güzel tek oyun için değil FPS olarak genel olarak çok yüksek.

Bataryası güçlü ama içindeki oyun canavarı batarya performansını yarıya düşürüyor. Eğer oyun odaklı olsaydı bir numara olurdu bu bütçede.

S23 serisi olabilir batarya olarak çok üst düzey değil ama üzmez. Eğer güncel telefonum olsun takıntısı olan biri değilseniz rahat 5sene kullanırsınız. Hem lazım olursa kamerada üst kalite. Onun dışında diyebileceğim şey şu, Samsung, Apple gibi bilindik markadan sapmayın. Xiaomi, Realme, Oppo gibi markalar fiyata göre verdikleri özellikler çekici gelebilir ama emin olun 2sene sonra hepsi kasmaya başlar, aktif yanardağa döner.

Bataryası güçlü ama içindeki oyun canavarı batarya performansını yarıya düşürüyor. Eğer oyun odaklı olsaydı bir numara olurdu bu bütçede.

S23 serisi olabilir batarya olarak çok üst düzey değil ama üzmez. Eğer güncel telefonum olsun takıntısı olan biri değilseniz rahat 5sene kullanırsınız. Hem lazım olursa kamerada üst kalite. Onun dışında diyebileceğim şey şu, Samsung, Apple gibi bilindik markadan sapmayın. Xiaomi, Realme, Oppo gibi markalar fiyata göre verdikleri özellikler çekici gelebilir ama emin olun 2sene sonra hepsi kasmaya başlar, aktif yanardağa döner.
Arayuzu karisik bilinmedik markalarin cok rahatsiz edici bir durum guncellik takintim yok arastiriyorum s23 u tesekkurler

Geri
Yukarı