30.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
30000
İşlemcisi falan iyi o yönden sorun yok fakat kamerası ve şarj durumu nasıl o beni düşündürüyor
7-8 saat SoT alıyorum. Gayet yeterli. Kamerası çok iyi o konuda endişeniz olmasın. Başka sorunuz olursa etiketlersiniz beni.

Birçok yorum gördüm fotoğrafları için yağlı boya gibi çıkmış diyen gerçekten öyle bir sorun var mı?
Yahu nasıl yağlıboya gibi çekiyor? Öyle bir şey yok. Tertemiz çekiyor. Ya yalan söylüyor yada bunu diyenlerin gözlerinde çok ciddi problemler var.

Telefon değil de işlemci tercihi yapmanızı tavsiye ederim . Özellikle Samsung tarafında snapdragon işlemcili olan s23 serisi cihazları tercih etmeniz stabil kullanım için daha iyi olacaktır. S24 serisinde exynos görebiliriz, bu da telefondan uzak durmak için gayet mantıklı bir sebep olur.

Size 2 telefon önerim var. Birisi 28k ya s23 . Ekranı küçük olabilir size kalmış. Diğeri ise 20k ya Xiaomi 13 (yd) .

7-8 saat SoT alıyorum. Gayet yeterli. Kamerası çok iyi o konuda endişeniz olmasın. Başka sorunuz olursa etiketlersiniz beni.

Yahu nasıl yağlıboya gibi çekiyor? Öyle bir şey yok. Tertemiz çekiyor. Ya yalan söylüyor yada bunu diyenlerin gözlerinde çok ciddi problemler var.
Memnun kalmadığınız bir yanı oldumu?

Yalan söylüyordur dedim ya zaten. Ona fanboylar da dahil.
Birçok yerde kötüleyen o kadar çok insan gördüm ki hatta iphone 11 kamera olarak s23 den daha iyiymiş

Yarısı yenmiş elma derim susarım.

Android istiyorsan S23 iyidir

Size 2 telefon önerim var. Birisi 28k ya s23 . Ekranı küçük olabilir size kalmış. Diğeri ise 20k ya Xiaomi 13 (yd) .

Xiaomi AMD gibi. Sadece kas gücü var. Yazılım konusunda berbatlar. Xioami 12T var bende.
Örneklendirmek gerekirse; Bluetooth kulaklıklarımda sürekli sol kulaklığın kopma sorunu.
Samsung NVIDIA gibi. Yazılım ve kas gücü doğru orantılı.
Samsung'taki en büyük sıkıntı telefonu bilerek yavaşlatmalarıydı eskiden. Hala yapıyorlar mı bilmiyorum. Yapmıyorlarsa iPhone harici alınabilecek ilk telefon.
IPhone'un olduğu yerde hiçbir Android esamesi okunmamalı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı