30.000 TL'ye sistem önerisi

AsilThing

Decapat
Daha fazla  
Selam! Bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum, ancak nasıl bir bilgisayar seçeceğim bilmiyorum. (shaderli) Minecraft, Modern Warfare, Metro Exodus, Forza ve GTA 5 gibi oyunları yüksek ayarlarda 120-240 FPS+ oynatsın yeter. 2080 Ti ve i7 ikilisi yeterli olur diye düşünüyorum ama, belki mining falan yaparım diye 3070 Ti ve 32 GB RAM de tercih edebilirim. Siz ne düşünüyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim! (monitör, klavye mouse vb. her şey dahil olursa bütçem 20-30k. Çok iyi olursa "belki" 35-40k olabilir!)

Son düzenleme:
Selam! Birkaç ay sonra bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum, ancak nasıl bir bilgisayar seçeceğim bilmiyorum. (shaderli) Minecraft, Modern Warfare, Metro Exodus, Forza ve GTA 5 gibi oyunları yüksek ayarlarda 120-240 FPS+ oynatsın yeter. 2080 Ti ve i7 ikilisi yeterli olur diye düşünüyorum ama, belki mining falan yaparım diye 3070 Ti ve 32 GB RAM de tercih edebilirim. Siz ne düşünüyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim! (monitör, klavye mouse vb. her şey dahil olursa bütçem 20-30k. Çok iyi olursa "belki" 35-40k olabilir!)
Önümüzdeki Eylül-Ekim aylarında Intel'de 13. Nesil Raptor Lake, AMD'de RX 7000 serisi ve Ryzen 6000 Serisi, NVIDIA'da ise RTX 4000 serisi bekleniyor. DDR5 üretimi artacak, fiyatları ucuzlayabilir.

Siz iyisi mi konuyu sistemi toplayacağınız zaman açın.

Geri
Yukarı