30.000 TL'ye sistem toplama önerisi

Bütçe
25-30K
3060 denk diye biliyorum.
Performans olarak aşağı yukarı öyle ancak yazılımsal olarak sıkıntılı, çok düşük bütçe dışında önerilecek bir kart değil. Bu bütçede alınmaz. Ayrıca Frisby PSU da kaliteli değil. Alınmaz o sistem. Sadece kas gücüne bakarak ekran kartı önerilmez.

@pathkullancısı3818 çöp sistem. 17k verip A750 alınmaz. A750'li sistemleri 12-13 bin liraya satıyorlar kampanyayla. 17k edecek bir sistem değil. Bileşen kalitesi de çöp.

Tamamdır hocam sağ olun ben yine de bir MediaMarkt'a danışırım pahalı gelirse hazır sistem almak 1. önceliğim zaten. Sağ olun benimle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Performans olarak aşağı yukarı öyle ancak yazılımsal olarak sıkıntılı, çok düşük bütçe dışında önerilecek bir kart değil. Bu bütçede alınmaz. Ayrıca Frisby PSU da kaliteli değil. Alınmaz o sistem. Sadece kas gücüne bakarak ekran kartı önerilmez.

Hocam o fiyatta bir NVIDIA ile değiştirilebilir. Neden bu kadar sıkıntı yaptınız.

Dostum MediaMarkt'tan sistem alınmaz. Aileni ikna et, git Gaming.Gen.TR'den al. MediaMarkt'a gideceksin, hem daha kötü sistem toplayacak hem de çer çöp bileşenleri dolduracak içine. Üstüne de daha fazla fiyattan kitleyecek. Pişman olursun.

Hocam birinci önceliğim o olacak. İnşallah alabilirim. Tekrardan sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı