30.000TL Gaming laptop tavsiyesi

Hocam bütçenizde alabileceğiniz markalar ve modeller belli. MSI, HP Omen, ASUS. Acer'de olabilir ama bilmiyorum nasıl olduğunu. Aralarında en kaliteli görülen marka MSI. HP Omen'in o bütçedeki tasarımları rahatsız edebilir sizi klavyesi en uçta kalıyor. Burada karar size kalıyor.

Arkadaşım konuyu kirletmeyi bırakır mısın? Arkadaş Gaming laptop önerisi sormuş Max 35.000TL'ye senin dediğin hem tasarım bilgisayarı hem de 20.000TL daha pahalı.

Üzerinde tasarım bilgisayarı mı yazıyor? Lütfen mantıksız yorumlarda bulunmayalım. Sonra gereksiz mesaj atmaktan, hesaplarınız ceza alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzerinde tasarım bilgisayarı mı yazıyor? Lütfen mantıksız yorumlarda bulunmayalım.

Tasarım bilgisayarı yazması gerekmiyor. Kullanılan parçalar onu gösteriyor. Quadro serisi zaten tasarım için çıkan bir seri. Üstelik bu daha pahalı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Tasarım yazması mı gerekiyor?
Mantıksız yorumlarda bulunmayalım...

Evet sizin tasarım bilgisayarı mantıksız yorumunuza göre, yazması gerekiyor. Oyun oynamak için de kullanılabilir. Mantıksız ve gereksiz mesajları şikayet ediyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sizin tasarım bilgisayarı mantıksız yorumunuza göre, yazması gerekiyor. Oyun oynamak için de kullanılabilir. Mantıksız ve gereksiz mesajları şikayet ediyorum. İyi günler.

Hocam bakın, gerçekten saçmalıyorsunuz. Sadece kullanılan parça "tasarım için özel üretiliyor" olsa bile oyun oynatmaz demedim. Üstelik arkadaşın bütçesini 20.000TL aşıyor. Lütfen mantıklı davranınız yoksa troll olduğunu düşüneceğim.

Evet sizin tasarım bilgisayarı mantıksız yorumunuza göre, yazması gerekiyor. Oyun oynamak için de kullanılabilir.. Mantıksız ve gereksiz mesajları şikayet ediyorum.. İyi günler..
Bir bilgisayarı tasarım için alıp oyun oyanayabilirsin ama bu onun tasarım bilgisayarı olmadığı anlamına gelmez. Yetkililer zaten dediklerimi anlayacaktır.

İyi sosyaller.

Selamlar. Gaming laptop arıyorum. Maksimum bütçe 35bin TL tavsiyelerinizi yorumlarınızı bekliyorum. Masaüstü bilgisayar önerisinde bulunmazsanız memnun olurum.

MSI GE75 Raider 10SGS-287 yurtdisindan almani tavsiye ediyorum 300Hz, RTX 2080 Super ve 32 GB RAM var. Amazon'un yurt dışı sitesinden bakabilirsin ve kesinlikle Türkiye'den almamani oneriyorum.

Sen o laptopu al. Buradan faturanı yayınla. Eşek gibi anırmaz isem adam değilim, hodri meydan. Millet de toplanmış akıl veriyor. 30 bin TL'yi laptopa verecek adam size fikir mi sunar? Zaten adam işin ehlidir.

Selamlar. Gaming laptop arıyorum. Maksimum bütçe 35bin TL tavsiyelerinizi yorumlarınızı bekliyorum. Masaüstü bilgisayar önerisinde bulunmazsanız memnun olurum.

Ben zamanında araştırmıştım yurtdışından almayı düşünüyorsanız Alienware area 51M R2 alabilirsiniz çok fazla özelleştirme seçeneği var ya da MSI GT76-TITAN-10SGS-028NL düşünebilirsiniz ama benim tercihim Alienware olurdu. Türkiye'den alacaksanız yine Alienware M17 R2 tavsiyemdir şiddetle tavsiye ederim, ben kullanmadım fiyatından dolayı ama çok araştırmıştım bilgi sahibiyim alınabilecek en iyi cihazlardan şiddetle tavsiye ediyorum. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Geri
Yukarı