30-32 bin TL Gaming PC önerisi

teşekkürler ilginiz için, hocam bu acerin soğutması iyidir değilmi izmirde yaşıyorum hava sıcaklıkları yazın malum. bu modelde karar kılmak üzereyim. kullanan varmı çevrenizde? bu mux olayını bilmiyordum teşekkürler..

hadi ya, insan bu yüzden çok kararsız kalıyor. bu acer nitroda karar kıldım ama mangal kızartmam umarım :DD
İzmir ve Acer tehlikeli bir ikili. Alırsanız Zalman Soğutucu alın sıkıntı olmaz. Çok faydası var.

bunla

bunun farkı nedir? birisi 17 inç vs.. işlemci farklı ikisindede mux varmı?
hangisi avantajlı dezavantajlı

Teşekkürler ilginiz için, hocam bu Acer'in soğutması iyidir değil mi İzmir'de yaşıyorum hava sıcaklıkları yazın malum. Bu modelde karar kılmak üzereyim. Kullanan var mı çevrenizde? Bu MUX olayını bilmiyordum teşekkürler.

Hadi ya, insan bu yüzden çok kararsız kalıyor. Bu Acer Nitro'da karar kıldım ama mangal kızartmam umarım :DD

Giriş seviyesi için iyi ama giriş seviyesi için :D ortalama denilebilir.

Bununla

Bunun farkı nedir? Birisi 17 inç vs. İşlemci farklı ikisinde de MUX var mı?
Hangisi avantajlı dezavantajlı

12700H model daha mantıklı, 5800H model 100W ve MUX yok.

bunla

bunun farkı nedir? birisi 17 inç vs.. işlemci farklı ikisindede mux varmı?
hangisi avantajlı dezavantajlı
İlkinde mux switch yok hocam.

@Artoria Pendragon teşekkürler dostum. laptopu aldım fakat 3060 6 gb olanı alabildim. 140w. mux switchin bu kadar onemlı oldugunu bılmıyordum fişek oluyor adeta pc..
laptop beklediğimden daha iyi çıktı. tek eksiği sanırım şu srgb parlaklık olayı ama o da aman aman çok önemli değil. başarılı olmuş.. teşekkürler ege.

Geri
Yukarı