30-35 bin TL bandına iPhone önerisi

• Konuyu başlatan HYRAXA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 594
Bütçe
30-35 Bin TL

HYRAXA

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU RTX 3050 6GB CPU AMD Ryzen 5 7640HS RAM : 2X8 16 GB DDR5 işletim sistemi: Windows 11 Pro Laptop: HP Victus 16-S0057NT
Merhaba, ben telefon bakıyordum normalde aklımda Xiaomi 13T vardı ama Android'den sıkıldım IOS'a geçmek istiyorum. iPhone 12 var aklımda. Sizce hangi modeli almalıyım? 2.el düşünmüyorum güven vermiyor.

Bütçem 2-3 bin lira oynayabilir onu yazmayı unuttum 40 bin liraya çıkamam maksimum 37 bin lira falan.

Merhaba, ben telefon bakıyordum normalde aklımda Xiaomi 13T vardı ama Android'den sıkıldım IOS'a geçmek istiyorum. iPhone 12 var aklımda. Sizce hangi modeli almalıyım? 2.el düşünmüyorum güven vermiyor.

Bütçem 2-3 bin lira oynayabilir onu yazmayı unuttum 40 bin liraya çıkamam maksimum 37 bin lira falan.

Yurt dışı 15 Pro alınabilir.

O bütçelerde zaten alternatifin yok hocam. Düz 13 el sallıyor anca o alınır zaten. 12'den ziyade 13 bakın derim. Ayrıca yurt dışı düşünebilirsiniz o zaman 15 Pro-15 Pro Max alırsınız bu bütçelere.

Hocam peki 13 fiyatını hak eder mi?
@kingsemih @omer. Cinar @ccontravolta

Hocam peki 13 fiyatını hak eder mi?

Arkadaki elmaya para veriyorsun 13 de günümüzün gerisinde bir telefon. Apple'da Pro serileri dışında düz modeller yabana atılıyor. O yüzden benim gözümde istenilen parayla aldığım deneyim ve özellikleri kıyasladığımda asla hak etmediğini söyleyebilirim. Düz modellerin hiçbiri hak etmiyor verdiği özelliklere göre istenen fiyattan ötürü çok pahalı kalıyorlar yani gerçekten bakın Pro serileri aslında daha ucuz.

Kesinlikle Fiyat/Performans telefonu değil. 35-40k bandına çok daha iyi amiral Android bulursun.

Xiaomi 13T Pro var ama ben Android'den bıktım IOS'un tadına bakacağım biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı