30-35 bin TL bandında sistem önerisi

Rakibidir. Size çıkışmadım. Saf güçte önde. Çoğu oyunda da daha iyi FPS veriyor kas gücüyle. 35k'ya 4070Super'li bir sistem bulunda biz de alalım.
Kendim için değil zaten kendim bir sistem kullanıyorum ve donanım konusunda gayet bilgiliyim fakat zamanım yok sadece öneriler üzerine alacağım ve AMD ekran kartı düşünmüyorum ve belirttiğim özelliklerin neredeyse hepsi kesin olmalı

4060 veya Ti bu bütçeye göre düşük kalmaz mı ya? 20-25k sistemlerde kullanılmıyor mu 4060 (Ti)?

DDR4 16 GB RAM'li sistemlerde tabii kullanılır fakat işlemci benim için şu an ön planda

Kendim için değil zaten kendim bir sistem kullanıyorum ve donanım konusunda gayet bilgiliyim fakat zamanım yok sadece öneriler üzerine alacağım ve AMD ekran kartı düşünmüyorum ve belirttiğim özelliklerin neredeyse hepsi kesin olmalı.

DDR4 16 GB RAM'li sistemlerde tabii kullanılır fakat işlemci benim için şu an ön planda.

Klasik AMD fanboylari hocam işte.

Reis kısa ve öz yazdım zaten DLSS konusundada haklısınız evet.
DLSS 1080p'de bir hayli bozuyor görüntüyü.
Klasik AMD fanboylari hocam işte.
AMD fanboyu olsaydım şuan GTX 1650 Super kullanıyor olmazdım emin ol.
Famboylukla alakası yok AMD'yi severim fakat bu sistemde NVIDIA ekran kartı istiyorum AMD saf güçte daha güçlü olsa da DLSS gibi teknolojilere daha çok ihtiyacım var
Anladım hocam. Dediğim gibi NVIDIA zorunlu demediğiniz için onu önerdim.

DLSS 1080P'de bir hayli bozuyor görüntüyü.

AMD fanboyu olsaydım şu an GTX 1650 Super kullanıyor olmazdım emin ol.

Anladım hocam. Dediğim gibi NVIDIA zorunlu demediğiniz için onu önerdim.

Kullandığınız ekran kartı beni ilgilendirmiyor.
Ayrıca bana yedirmediniz dediniz ama siz biraz kudurmuşsunuz gibime geldi fanboy deyince.

Geri
Yukarı