30-35 bin TL bandında sistem önerisi

Bu şekilde almayı düşünüyorum aslında kasayı da değiştirmeyi isterdim fakat özelleştirme yoktu ekran kartını hem fiyat farkı olduğu için hem de sevdiğim bir marka olduğu için INNO3D yaptım tek aklıma takılan nokta kasadan dolayı ekran kartı ısınır mı ve SSD kalitelimi.

SSD güzel hocam.

Bu şekilde almayı düşünüyorum aslında kasayı da değiştirmeyi isterdim fakat özelleştirme yoktu ekran kartını hem fiyat farkı olduğu için hem de sevdiğim bir marka olduğu için INNO3D yaptım tek aklıma takılan nokta kasadan dolayı ekran kartı ısınır mı ve SSD kalitelimi
SSD üzmez ama 7600 zorunluysa attığınız gibi alınır. 7500F ile mis gibi KC3000 ve Peerless Assassin varken bu biraz değişik kaçıyor ama dediğim gibi 7600 zorunluysa. 7600 istemem sebebiniz nedir? Dahili grafik kartı mı?

Dostum AMD yüksek bütçelerde kullanılmıyor sanıyorsun galiba. Sanma. 16 GB VRAM için de önermedim. Kas gücü ve diğer testlerde de 4060 Ti'dan iyi olduğu için önerdim.

7600 seçince direkt sıvı soğutma ekliyor. Gereksiz pahalı oluyor sistem. 7600 seçme sebebiniz nedir? RAM ve SSD'den kısmak istemedim sizin isteğinize en uygun bu gibi.

Eki Görüntüle 2166666

Neden 7600 dersen zaten kendi sistemimde soğutmadan çok çektiğim için 7500F olsa bile kaliteli bir soğutucu alacaktım 7600 ile 7500F arasında neredeyse hiç fiyat farkı yok bu yüzden işime gelir

Neden 7600 dersen zaten kendi sistemimde soğutmadan çok çektiğim için 7500F olsa bile kaliteli bir soğutucu alacaktım 7600 ile 7500F arasında neredeyse hiç fiyat farkı yok bu yüzden işime gelir
Hocam eğer dahili grafik kartı için almıyorsanız benim attığım daha mantıklı gibi. Sırf sıvı soğutma diye iyi soğutmuyor. Peerless Assassin o seçtiğiniz soğutmadan daha iyi. 360mm'lerle yarışıyor.

Neden 7600 dersen zaten kendi sistemimde soğutmadan çok çektiğim için 7500F olsa bile kaliteli bir soğutucu alacaktım 7600 ile 7500F arasında neredeyse hiç fiyat farkı yok bu yüzden işime gelir.

Bunada bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı