30-35 bin TL laptop öneri

Bütçe
35000
Windows üzerinden TR klavye olarak ayarlanıyor diye biliyorum.
klavye olarak ayarlanıyor ama daha önce kullandım çok rahatsı edici oluyor en azından tuş takımı satın alıp ekleyebilirsem çok iyi olur
Omen 17'yi istemiyorsanız MSI yerine şu modele yönelebilirsiniz, daha dün stoklara gelmiş. Mailimi pek kontrol etmem şansa mailde denk geldim.
Dostum çok teşekkürler bu arada attığın Leegion 7 yi baya beğendim bi kaç inceleme videosu daha izleyeceğim.

Son düzenleme:
klavye olarak ayarlanıyor ama daha önce kullandım çok rahatsı edici oluyor en azından tuş takımı satın alıp ekleyebilirsem çok iyi olur

Dostum çok teşekkürler bu arada attığın Leegion 7 yi baya beğendim bi kaç inceleme videosu daha izleyeceğim.
Daha düşük bütçede indirime giren bu var birde, bunun stoğu çabuk biter haberiniz olsun.
Ekran kartı 140W değil 130W, MUX yok Optimus var.

Buradan satın alsam sizce çok fark eder mi? Yurt dışından getirildiği için İngilizce Q klavye ama resmi distribütör olmadığı için kafam da bir şüphe kaldı.
Konuda önerilen ürünler dışında ASUS marka bu modeli önerebilirim, yeni farkettim bu modeli de.
Bu model de ASUS'un en tepe kasalarından bir tanesi.
Güvenilir mi sence alıcağım mağaza? Yurtdışı cihazı çünkü..

Son düzenleme:

Buradan satın alsam sizce çok fark eder mi? Yurt dışından getirildiği için İngilizce Q klavye ama resmi distribütör olmadığı için kafam da bir şüphe kaldı.

Güvenilir mi sence alıcağım mağaza? Yurtdışı cihazı çünkü..
Daha önce forumdan alışveriş yapıp laptopta sorun çıkınca iade eden olmuştu, mağaza hakkında bir şikayet duymadım.

Geri
Yukarı