30-35 bin TL'ye kullanılabilir laptop önerisi

Bütçe
30000-35000

Egmnozdemir

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Elimde bir adet masaüstü PC var sattığım taktirde 20-23K arası bir fiyata satabilirim üzerine biraz daha koyup 30-35 bin TL'ye bir laptop istiyorum. Okul sonrası kafede oturmak istiyorum. Ya da canım sıkılınca dışarıda açık havada çalışabilmek istiyorum. Blender, blockbench gibi programlarda modelleme ve render çalışması yapıyorum. Onun için 3060 ekran kartının altında bir laptop lütfen önermeyin! (iPhone telefonum olduğu için MacBook da düşünüyorum ama onlar sanırım biraz da farklı ve işime pek yaramaz gibi.) Önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler. Bölüm elektrik elektronik mühendisliği.

Merhabalar. Elimde bir adet masaüstü PC var sattığım taktirde 20-23K arası bir fiyata satabilirim üzerine biraz daha koyup 30-35 bin TL'ye bir laptop istiyorum. Okul sonrası kafede oturmak istiyorum. Ya da canım sıkılınca dışarıda açık havada çalışabilmek istiyorum. Blender, blockbench gibi programlarda modelleme ve render çalışması yapıyorum. Onun için 3060 ekran kartının altında bir laptop lütfen önermeyin! (iPhone telefonum olduğu için MacBook da düşünüyorum ama onlar sanırım biraz da farklı ve işime pek yaramaz gibi.) Önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler. Bölüm elektrik elektronik mühendisliği.
"Macbook Pro MK183TU/A Apple M1 Pro 16 GB 512 GB SSD 16.2" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe" Macbook Pro MK183TU/A Apple M1 Pro 16 GB 512 GB SSD 16.2" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ben de MacBook Pro önerecektim. @Greenville 'in attığına ek olarak Apple Edu Shop'a göz atın veya mağazada öğrenci olduğunuzu söyleyin bir indirim yapılıyor daha ucuza gelir.

Bu arada Windows laptop önerenler de olmuş ama güç adaptörü olmadan gezemezsiniz herhangi biri ile, almayın.

Bu bütçede 3080'li laptoplar bile var ama taşınabilirlik ve şarj süresi konusunda tatmin etmeyebilir:

Herhangi bir konuda tatmin etmez, 3080 var 1080p 360hz ekran takılmış yüksek çözünürlüklü bir 120-165hz ekran yerine. Tasarım da satın alınıp logo basılmış tahminen driver desteği beklemeyin.

Elinizdeki sistemi satmak yerine bütçeniz dahilinde RTX 3050'li laptop baksanız daha iyi olmaz mı?

Açıkça yaptığım iş gereği çok uzun saatler PC başında olmam gerekiyor. Artık sandalyede çok belim ağrıyor. İleride sıkıntı çekeceğim gibi onun dışında sık sık arkadaşlar ile dışarı çıkıyorum işlerim çok aksıyor. Yeri geliyor şehir dışında 1,2 hafta kalmam gerekiyor onun için işime devam etmem lazım. Yanında güçlü bir laptop lazım asıl sebep o hocam.

Herhangi bir konuda tatmin etmez, 3080 var 1080p 360hz ekran takılmış yüksek çözünürlüklü bir120-165hz ekran yerine. Tasarım da satın alınıp logo basılmış tahminen driver desteği beklemeyin.

Yani bence de FPS oyuncularına yönelik bir laptop olmuş. QHD ekranlı bir laptop iş için daha iyi olur.

Geri
Yukarı