30-35K Monitör dahil sistem tavsiyesi

Sıradan1Kolcu

Hectopat
Merhaba, ben 30K-35K arasında bir oyuncu bilgisayarı almak istiyorum monitörle birlikte en fazla 36K civarı olsun istiyorum. İtopya'dan Kuark monitörlü hazır sistemine bakmıştım. Ne önerirsiniz? Nereden almalıyım?

Bu ikiliyi alabilirsiniz.

36k civarı tutuyor.

Attığım monitör yerine bu monitörü almanız daha iyi olur sanırsam.

Ama Sinerji'den hazır sistem almak ne kadar doğru olur bilemem.

36k civarı tutuyor.

Attığım monitör yerine bu monitörü almanız daha iyi olur sanırsam.
Bence daha iyisi alınır intel işlemci ilerisi için sıkıntılı upgrade ihtimali kötü oluyor. 27inçte 1080p monitörde yakışmıyor. Sinerjiden pc alınır bir sorun çıkmaz hocam 12400f ile o fiyatı hakettiğini düşünmüyorum.

Bence daha iyisi alınır Intel işlemci ilerisi için sıkıntılı upgrade ihtimali kötü oluyor. 27inçte 1080p monitörde yakışmıyor. Sinerji'den PC alınır bir sorun çıkmaz hocam 12400F ile o fiyatı hakettiğini düşünmüyorum.

Bende Intel'in neresinin kötü olduğunu düşünüyorum :D

gaming.gen.tr den aldım sistem 2 güne kırığı çıkığı olmadan geldi.

Merhaba, ben 30K-35K arasında bir oyuncu bilgisayarı almak istiyorum monitörle birlikte en fazla 36K civarı olsun istiyorum. İtopya'dan Kuark monitörlü hazır sistemine bakmıştım. Ne önerirsiniz? Nereden almalıyım?
ModArt-CREATION V8/AMD RYZEN 5 5600X/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Windforce OC 8GB/16GB DDR4/512GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM Monitör dahil sistem. Çeşitli eklentiler ile 33.487'ye kadar çıkar. Hngi eklentiler? Anakart: b550m ds3h Ram: Gskıll 3600mhz 16 Kasa: Thermaltake S200 TG 650W 80+ Ssd: KIOXIA 1TB EXCERIA PLUS G3 veya KC 3000. Bu arada bence soğutmayı oradan almayın.

ModArt-CREATION V8/AMD RYZEN 5 5600X/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Windforce OC 8GB/16GB DDR4/512GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM Monitör dahil sistem. Çeşitli eklentiler ile 33.487'ye kadar çıkar. Hngi eklentiler? Anakart: B550M DS3H RAM: G.Skill 3600MHz 16 Kasa: Thermaltake S200 TG 650W 80+ SSD: KIOXIA 1TB EXCERIA PLUS G3 veya KC 3000. Bu arada bence soğutmayı oradan almayın.

Bu asla alınmaz :D
2K fiyatı üstüne 4060 Ti Ryzen 5 7500F hazır sistem var :D
Ayrıca Adaptive Sync bir monitör de alınmaz.

12400F R5 5600 dengi bile değil. 7600 ile kıyaslanamaz. Soket desteği zayıf Intel önermiyorum.

Attığım işlemci arkadaşın attığı işlemciden daha düşük fakat güvenilir diye attım ben.

Sinerji'den alırsan kargon en az 5 güne gelebilir :D

Ve kırık çıkma ihtimali yüksek, Forumdada bunun konuları var.

Attığım işlemci arkadaşın attığı işlemciden daha düşük fakat güvenilir diye attım ben.
Onu alsın hocam o zaman.

Sinerji'den alırsan kargon en az 5 güne gelebilir :D

Ve kırık çıkma ihtimali çok yüksek, Forumdada bunun konuları var.
Hocam İntel mi güvenilir? Bu arada Amd ekran kartıda bence güvenilir değil.

Şu sistem ve monitör en iyi seçenek olacaktır. Sinerji'den de sistem alınır. Bütçe artarsa Anakart B650M-K yapılıp öyle alınmalı. Artmazsa olduğu gibi al geç.

Onu alsın hocam o zaman.

Hocam İntel mi güvenilir? Bu arada Amd ekran kartıda bence güvenilir değil.
AMD ekran kartı güvenilir değil ne demek AMD ekran kartı senin kredi kartı bilgilerini mi çalıyor?

WattMan falan dersen de gülmekten ölürüm herhalde. (!)

Geri
Yukarı