30-35K Monitör dahil sistem tavsiyesi

Bu asla alınmaz :D
2K fiyatı üstüne 4060 Ti Ryzen 5 7500F hazır sistem var :D
Ayrıca Adaptive Sync bir monitör de alınmaz.

Attığım işlemci arkadaşın attığı işlemciden daha düşük fakat güvenilir diye attım ben.

Sinerji'den alırsan kargon en az 5 güne gelebilir :D

Ve kırık çıkma ihtimali yüksek, Forumdada bunun konuları var.
Hocam bu arada 37k üzeri oluyor.

Şu sistem ve monitör en iyi seçenek olacaktır. Sinerji'den de sistem alınır. Bütçe artarsa Anakart B650M-K yapılıp öyle alınmalı. Artmazsa olduğu gibi al geç.

AMD ekran kartı güvenilir değil ne demek AMD ekran kartı senin kredi kartı bilgilerini mi çalıyor?

WattMan falan dersen de gülmekten ölürüm herhalde. (!)
Hocam sistem Amd. No amd! 7 yıldır kullanıyorum. Çok kötü!

Şu sistem ve monitör en iyi seçenek olacaktır. Sinerji'den de sistem alınır. Bütçe artarsa Anakart B650M-K yapılıp öyle alınmalı. Artmazsa olduğu gibi al geç.

AMD ekran kartı güvenilir değil ne demek AMD ekran kartı senin kredi kartı bilgilerini mi çalıyor?

WattMan falan dersen de gülmekten ölürüm herhalde. (!)

Sinerji'nin yorumlarını okudum ben daha önce bir şey almadım ona göre yorum yaptım hocam ben.

Örneğin 10 gün bekleyip BMW'ye mi binmek istersin yoksa şuan Tofaş'a mı? Aynı mantık.
Haklısınız hocam.

Hocam sistem AMD. No AMD! 7 yıldır kullanıyorum. Çok kötü!

Şakanın cıvığını çıkarmaya gerek yok bence?

AMD'nin eski sistemleri bir zahmet kötü olsun.

Sinerji'nin yorumlarını okudum ben daha önce bir şey almadım ona göre yorum yaptım hocam ben.

Haklısınız hocam.

Şakanın cıvığını çıkarmaya gerek yok bence?

AMD'nin eski sistemleri bir zahmet kötü olsun.
Hocam illaki sorunla karşılaşan var ama kargo geldiğinde her şeyi kanıtıyla beraber açarsanız bir sorun olacağını düşünmüyorum. Kargo geldiğinde video ile açması lazım veya kargocuyu bekletip kırıksa tutanak tutturacak.

Hocam 7 yıl önceki ekran kartıyla bu senenin ekran kartı aynı mı :D

Arkadaşın dediği gibi tofaşa binmek mi BMW'ye binmek mi :D
Hocam yeni ekran kartına geçtim 2. gün iade ettim. Amd'nin driverlarını artık çaycı amcalar mı yapıyor anlayamıyorum. Para biriktirip 4060 alıcam. Ek: Hocam bu arada ilk 3-4 sene RX 570'de aşırı fazla sorun yaşadım ancak bu 3 yıldır sorunlar minimuma düştü. Galiba bu Amd bitişe yakınken driverları düzeltip yeni ekran kartlarınınkine geçiyor. Bu da çok kötü. Şu yazılım ekibine adam alın nolur.

Hocam yeni ekran kartına geçtim 2. gün iade ettim. AMD'nin driverlarını artık çaycı amcalar mı yapıyor anlayamıyorum. Para biriktirip 4060 alacağım. Ek: Hocam bu arada ilk 3-4 sene RX 570'de aşırı fazla sorun yaşadım ancak bu 3 yıldır sorunlar minimuma düştü. Galiba bu AMD bitişe yakınken driverları düzeltip yeni ekran kartlarınınkine geçiyor. Bu da çok kötü. Şu yazılım ekibine adam alın ne olur?

Cidden RX 7600 veya RX 7700 le normal 4060 mı karşılaştırıyorsunuz :D

(4060 Ti dese neyse diyeceğim :D)

Geri
Yukarı