30 - 40 bin TL laptop önerisi

BRVWARRİOR

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Elimde lanet olası bir laptop var satıp 30 40 civarı bir laptop alacağım. tek kriterim Allah aşkına soğutması sağlam bir cihaz olsun MSI Thin GF63 var bende illallah ettim yahu. bunu aldığım yere tüküreyim göz göre göre kazıkladılar kakaladılar bana. bunu baş harfi İtopya olan yer 🤬. Tek fanlı ekran kartı 45 wattla sınırlandırılmış sözde "Gaming laptop" sattılar bana. şimdi sadece güzel bir laptop istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

İyi sosyaller. Elimde lanet olası bir laptop var satıp 30 40 civarı bir laptop alacağım. tek kriterim Allah aşkına soğutması sağlam bir cihaz olsun MSI Thin GF63 var bende illallah ettim yahu. bunu aldığım yere tüküreyim göz göre göre kazıkladılar kakaladılar bana. bunu baş harfi İtopya olan yer 🤬. Tek fanlı ekran kartı 45 wattla sınırlandırılmış sözde "Gaming laptop" sattılar bana. şimdi sadece güzel bir laptop istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?
Spesifik bir önerim olmayacak ama soğutma konusunda asus ve bazı nitro modelleri gerçekten çok başarılı.

İyi Sosyaller. Elimde lanet olası bir laptop var satıp 30 40 civarı bir laptop alacağım. Tek kriterim Allah aşkına soğutması sağlam bir cihaz olsun MSI Thin GF63 var bende illallah ettim yahu. Bunu aldığım yere tüküreyim göz göre göre kazıkladılar kakaladılar bana. Bunu baş harfi İtopya olan yer 🤬. Tek fanlı ekran kartı 45 wattla sınırlandırılmış sözde "Gaming laptop" sattılar bana. Şimdi sadece güzel bir laptop istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Hakem heyetine dava açın bir şekilde paranızı geri alın. Hiç zorlamayın kendinizi ayrıca bütçe aralığınız çok geniş 30k ya alacağınız cihaz 40k ya alacağınız cihaz ile fark önemsenir derecede olacaktır

Geri
Yukarı