30-40 bin TL laptop önerisi

tarantula901

Hectopat
Acer V15 alacaktım hatta sipariş vermiştim bu sitede ve araştırma yapınca çok da iyi bir şey değildi 13 nesil işlemci olduğu için karar vermiştim sonra iptal ettim.

Bana birçok programı açtığımda sorun çıkarmayacak, ağır yükse sıkıntı çıkarmayan, PUBG Mobile'ya da PUBG GTA 5 gbi oyunlarda sorun çıkarmayacak bir laptop önerebilir misiniz?

Bahsettiğiniz laptop şu ise Hepsiburada gayet iyi laptop. Bütçe 40'a kadar çıkıyorsa 4060'lara yönelin.

Bu konuyu okuyabilirsiniz, iyi bir model değil.

Acer V15 alacaktım hatta sipariş vermiştim bu sitede ve araştırma yapınca çok da iyi bir şey değildi 13 nesil işlemci olduğu için karar vermiştim sonra iptal ettim.

Bana birçok programı açtığımda sorun çıkarmayacak, ağır yükse sıkıntı çıkarmayan, PUBG Mobile'ya da PUBG GTA 5 gbi oyunlarda sorun çıkarmayacak bir laptop önerebilir misiniz?

Yerinde olsam https://www.amazon.com.tr/MSI-A12VF...33031&s=computers&sprefix=msi+,aps,142&sr=1-1 alırdım gayet iyi bir laptop.

Bu konuyu okuyabilirsiniz, iyi bir model değil.
Teşekkürler.

4060 var ama 45W çok yetersiz.
Şuna karar verdim.

İşlemcisine önem veriyorum, oyun odaklı iş odaklı olsun öncelik iş odaklı uzun süre kullanımlı ram desteği hardisk gibi

sizce alınır mı bu fiyata şunu alın diyebilirmisiniz.

Şuna karar verdim.

İşlemcisine önem veriyorum, oyun odaklı iş odaklı olsun öncelik iş odaklı uzun süre kullanımlı ram desteği hardisk gibi

sizce alınır mı bu fiyata şunu alın diyebilirmisiniz.

Hocam bu kadar bütçeniz varken neden v15'e karar verdiniz ? Bence v15'in ısıtma sorunu var, hemde 4050 serisi için 35k çok, bence almayın. Yardımcı olmamı istiyorsanız wp'den yazın isterseniz. Şimdi tekrar baktım ddr4'müş bide. Cidden yazık bence yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı