30-40 bin TL sistem önerisi

Ekran kartı markasının galax olması kötümü sizce ?
Galax artık çok bilinen bir marka. Özellikle hazır sistemlerde sıkça kullanılması insanların dikkatini çekti ve performansı da iyi olduğu için herkesin aklında bir soru işareti kalmadan almak isteyeceği bir marka haline geldi. Tabii ki daha kaliteli ekran kartları var ancak Galax'ta artık küçümsenmeyecek kadar güvenilir bir marka.

Galax artık çok bilinen bir marka. Özellikle hazır sistemlerde sıkça kullanılması insanların dikkatini çekti ve performansı da iyi olduğu için herkesin aklında bir soru işareti kalmadan almak isteyeceği bir marka haline geldi. Tabii ki daha kaliteli ekran kartları var ancak Galax'ta artık küçümsenmeyecek kadar güvenilir bir marka.
Peki Mert Bayantemurun sistemini 39k ya almakmi daha mantikli yoksa bunumu almak daha mantikli

Peki Mert Bayantemurun sistemini 39k ya almakmi daha mantikli yoksa bunumu almak daha mantikli
Bana kalırsa bu sistemle onun arasında 3k var bu sistem çok daha mantıklı sadece fikrinizi merak ettim

Ben tercihimi teknolojik zenginlik açısından 4070 de kullanırdım. Yine de oyun için 7800XT hayvan gibi kart onu demezsem olmaz. 2K ve 1080p oyun oynayacaksan 4070. 4K oynarım diyorsan XT tercih et böyle diyeyim ya da.

SUNRISE-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4060 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR hocam bunu alsam onun yerine olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı