30-40 bin TL'ye ikinci el iPhone önerisi

Bütçe
40.000 TL
iOS cihazlar fiyatını hak etmiyor. Bu bütçede Samsung'dan iyi cihaz bulamazsınız. iOS şart ise sıfır iPhone 13 bakın.

O zaman ne diye burada konu açıyorsunuz? Paranız boşa gitmesin diye uğraşıyorlar ama sizin verdiğiniz karşılığa bakın. Madem insanları dinlemeyeceksiniz, konu açmanın anlamı yok. 40 bin lira verip daha yeni çıkan bir amiral gemisi yerine, 3 sene önceki serinin ortalama olan telefon modelini almak istiyorsanız gidin alın.
Katılıyorum. Popüler kültür kölesi olmayıp iyi olanı savununca, insanların parasının karşılığını almasını isteyince yaptığımız fanboyluk oluyor.

Son düzenleme:
Katılıyorum. Popüler kültür kölesi olmayıp iyi olanı savununca, insanların parasının karşılığını almasını isteyince yaptığımız fanboyluk oluyor.
Alakası yok. Konunun başlığı ve açıklamasında "sadece iPhone" düşünüldüğü belirtilmesine rağmen ısrarla farklı marka önermenin pek mantığı yok. Sonuçta para konu sahibinden çıkacak. Onu göze almış demektir.

Kaldı ki ülkemizde f/p bir iPhone cihaz yok. O yüzden iPhone önerisi isteyenlere sürekli S23 veya S24 serisi önermekten vazgeçilmeli.

IOS isteyene ısrarla Android önermeye devam edip bir de üste çıkmaları yok mu... Bu yapılan sitede ceza sebebi ama çoğunluğun attığı ifadeler yüzünden kendilerini haklı görüyorlar. Asla fiyat/kalite oranına bakmazlar. Plastik kasalı telefonu sırf içinde iyi bir işlemci var diye alırlar ve bununla övünürler, bu gücü nerede kullanacaksınız diye sorduğumuzda yanıt vermezler. Burada oyuncu telefonlarını ayrı bir yere koyuyorum, sırf oyun oynamak için alanlara sözüm yok.

Selam herkese. Uzun zamandır Samsung kullanıyorum ve artık hiçbir şeyi çalışmıyor. Eski model de olsa IPhone'a dönmek istiyorum. Maksimum 30-40 bin TL bütçeyle alınacak ikinci el veya yenilenmiş iPhone modeli önerir misiniz?

(Android düşünmüyorum arkadaşlar, sadece iPhone önerirseniz sevinirim)

Usta bence iPhone alma FPPRO paket bir şey olsa garantiden ücretsiz yaptirilmasin diye elinden geleni yapiyor Apple.

iOS isteyene ısrarla Android önermeye devam edip bir de üste çıkmaları yok mu? Bu yapılan sitede ceza sebebi ama çoğunluğun attığı ifadeler yüzünden kendilerini haklı görüyorlar. Asla fiyat/kalite oranına bakmazlar. Plastik kasalı telefonu sırf içinde iyi bir işlemci var diye alırlar ve bununla övünürler, bu gücü nerede kullanacaksınız diye sorduğumuzda yanıt vermezler. Burada oyuncu telefonlarını ayrı bir yere koyuyorum, sırf oyun oynamak için alanlara sözüm yok.

iOS mantıklı değil anlamak istemiyorsunuz 13 Pro Max fiyatına 2 katı var 13 t Pro hadi buna laf et şimdi dersin 15 Pro Max yapmayın Allah aşkına ayrica garantiyi adamakıllı kullanamiyosun sizlerin iğliğini istiyoruz.

iPhone almanı önermem tamam sıkıldıgını biliyorum Android'den fakat arkasında elma var diye ikinci el e 30 bin vermek akıllıca olmaz.

Sadece arkasında elma olduğu için mi? Performans ve kamera konusunda büyük farkları var IPhone'daki akıcılık hiçbir telefonda yok.

Ayrıyeten konu başlığı iPhone önerisi diye açmış her seferinde aynısı Samsung öneriliyor sonra iPhone savunuluyor adama yardımcı olunmuyor ceza getirilmeli.

Sadece PUBG gibi dandik uygulamalardan telefona karar vermiyorum benim kullandığım en basit Feyzul Furkan adlı Kur'an uygulaması var bu iOS cihazda en düşük modelinde bile akıcıyken Samsung cihazlarda dahil takılıyor optimize sorunu var Android'lerde Google uygulamalarını gidin iOS da kullanın daha işlevsel olduğunu anlayacaksınız. Ben sadece Google uygulamalar arası senkronu iyi olduğu için bir tane Android tablet kullanıyorum oradan bu konuya hakim olduğumu düşünüyorum.

Sadece PUBG gibi dandik uygulamalardan telefona karar vermiyorum benim kullandığım en basit Feyzul Furkan adlı Kur'an uygulaması var bu iOS cihazda en düşük modelinde bile akıcıyken Samsung cihazlarda dahil takılıyor optimize sorunu var Android'lerde Google uygulamalarını gidin iOS da kullanın daha işlevsel olduğunu anlayacaksınız. Ben sadece Google uygulamalar arası senkronu iyi olduğu için bir tane Android tablet kullanıyorum oradan bu konuya hakim olduğumu düşünüyorum.
Uygulama optimizasyonu:
- E ben kaçayım artık...

Geri
Yukarı