30-40 bin TL'ye sistem önerisi

Bütçe
30.000-40.000 TL

Ersin Türkcan

Hectopat
Daha fazla  
Bu fiyat aralığına bir masaüstü sistem almak istiyorum, sistemlerden pek anlamadığım için toplama yapabileceğimi sanmıyorum. Muhtemelen hazır alacağım ama herhangi bir güvenilir mağaza veya internet sitesi de bilmiyorum. Oyun amaçlı alacağım, biraz uzun süre götürecek bir şey bakıyorum. Bütçeye monitör ya da diğer ekipmanlar dahil değil. Tavsiyeler çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır sistemde garanti tüm parçaları kapsar bana kalırsa almışken 5 6bin TL farkla tek tek topla evet çok indirimli oluyor ama ileride parça degistirirsen garanti gider ama çok bilmiyorum bende sana tavsiyem 4060 Ti veya 4060 istersen AMD tercih edersin belki daha iyi FPS alırsın ama sana tavsiyem tabii ki RTX DLSS teknolojisi zaten geride bırakıyor ayrıca AMD biraz sorunlu. İşlemci ise AMD Ryzen serisini tercih et ama stok fanli oluyor sen 120mm fanlar var 1200 1600 bandında oynuyor onlardan al çünkü ısınma problemi olabilir onun dışında bir sistem onercek olursam. CHERRY-SON / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX GeForce RTX 4070 SUPER 1-Click OC 2X 12GB / 32GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar ve ModArt-CREATION V6/AMD Ryzen 5 7600/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8GB/16GB DDR5/512GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM ilk işlemci hakkında pek bilgim yok ama araştırırsin 4070 Super inanılmaz kaliteli bir kart. RAM'ları 6000 CL30 yapsan iyi olur dediğim gibi soğutucu AMD islemcilerde özellikle yazın gerekli.

Geri
Yukarı