30-40 TL termal macun önerisi

Benim fikrim biraz daha para biriktirip Cooler Master almanız Mx-4 aldım sıcaklıklarda değişkenlik göstermedi büyük ihtimal bana gelen macun sıkıntılıydı. Cooler Master ile yenilediğim zaman 80'i geçmedi

buyrun fakat bazı sitelerde daha ucuz ufak bir araştırma sonucu bulabilirsiniz.

Arkadaşın attığı Cooler Master MasterGel Pro Arctic MX'ün ısı iletkenliğinden 0, 5 (W/m-K) daha az ve fiyatı daha fazla. Her açıdan değerlendirsende Arctic MX-4 daha iyi bir seçim olacaktır.

Arkadaşın attığı Cooler Master MasterGel Pro Arctic MX'ün ısı iletkenliğinden 0, 5 (W/m-K) daha az ve fiyatı daha fazla. Her açıdan değerlendirsende Arctic MX-4 daha iyi bir seçim olacaktır.
İki ürünün de ısı iletkenliği aynıdır. Yanlış bilgi vermeyelim. Ve ikisini de kullandım aradığım sonucu Cooler Master da buldum. Bundan dolayı bu modeli önerdim.

İki ürünün de ısı iletkenliği aynıdır. Yanlış bilgi vermeyelim. Ve ikisini de kullandım aradığım sonucu Cooler Master'da buldum. Bundan dolayı bu modeli önerdim.

Verdiğim bilgi doğrudur. En azından üreticileri öyle söylüyor 🙂 hayali rakamlar uydurmuyorum. MX-4 8, 5 (W/m-K) ısı iletkenliğine sahipken önerdiğiniz Cooler Master MasterGel Pro 8 (W/m-K)
Isı iletkenliğine sahip. Hem Cooler Master MasterGel Pro'nun fiyatı daha yüksek hem de ısı iletkenliği daha az. Üretici websitesinden aldığım bilgileri yazdım. Yanlış bilgi vermeyelim derken siz yanlış bilgi verdiğinizin farkına varın bence 🙂 herk iki marka babamın malı değil sonuçta iyi olanı önerdim maksat arkadaşa yardımcı olmak zaten.

Verdiğim bilgi doğrudur. En azından üreticileri öyle söylüyor 🙂 hayali rakamlar uydurmuyorum. MX-4 8, 5 (W/m-K) ısı iletkenliğine sahipken önerdiğiniz Cooler Master MasterGel Pro 8 (W/m-K)
Isı iletkenliğine sahip. Hem Cooler Master MasterGel Pro'nun fiyatı daha yüksek hem de ısı iletkenliği daha az. Üretici websitesinden aldığım bilgileri yazdım. Yanlış bilgi vermeyelim derken siz yanlış bilgi verdiğinizin farkına varın bence 🙂 herk iki marka babamın Mali değil sonuçta iyi olanı önerdim maksat arkadaşa yardımcı olmak zaten.

Evet 8, 5'muş. :D Aldığım yer 8 (W/m-K) olarak yazdığı için aklımda öyle kalmış ama hala Arctic MX-4'ü önermiyorum ben de pek faydası olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı