30-40₺ yüksek RPM'li fan önerisi

Ali Alper

Kilopat
Daha fazla  
Piyasadaki soğutucaların pek bir işe yaramadığını düşündüğümden dolayı kendi laptop soğutucumu yapma kararı aldım. Eksik olduğum nokta ise sessiz çalışan bir fan bulmak. Maksimim 30-40 TL kadar sessiz çalışan yüksek RPM'li önerebileceğiniz fan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Corona yayılmadan önce stoklarda bulunan size gönül rahatlığıyla önerebileceğim tek fan modeli Arctic P12 olurdu. Bu fiyat bandında kaliteli iş görücek bir fan maalesef yok. Ayrıca Rampage marka ürünlere beş kuruş verilmez uzak durun.

Corona yayılmadan önce stoklarda bulunan size gönül rahatlığıyla önerebileceğim tek fan modeli Arctic P12 olurdu. Bu fiyat bandında kaliteli iş görücek bir fan maalesef yok. Ayrıca Rampage marka ürünlere beş kuruş verilmez uzak durun.
p12 ve f12 arasındaki farkı biliyormusunuz ? Ve 36 lira gibi bir fiyata buldum dediğiniz ürünü değer mi sizce?

p12 ve f12 arasındaki farkı biliyormusunuz ? Ve 36 lira gibi bir fiyata buldum dediğiniz ürünü değer mi sizce?
36 Tl'ye imkansız değil mi? Bilisimport falan mı site?

Rempeyç almayın. Artic P12 alabilirsiniz ucuza bulursanız. F12 ile arasındaki fark hakkında bilgim yok.

Niye yüksek RPM'li fan arıyorsunuz? Yüksek RPM'li fan kafa şişirir.

Bu fandan 2 tane alabilirsiniz. Güzeldir ve sessizdir.

Rempeyç almayın. Artic P12 alabilirsiniz ucuza bulursanız. F12 ile arasındaki fark hakkında bilgim yok.

Niye yüksek RPM'li fan arıyorsunuz? Yüksek RPM'li fan kafa şişirir.

Bu fandan 2 tane alabilirsiniz. Güzeldir ve sessizdir.
Yüksek rpm aramamın sebebi motor sürücü kartımda pwm olduğu için bir potansiyometre ile kafama göre hızını arttırıp azaltabilcem. Gerektiği zaman son hızda gerekmediğinde düşük hızda çalıştırcam

Yeni konular

Geri
Yukarı