30-45k arası hem mühendislik hem de oyun için laptop önerisi

Neden hocam belli bi sebebi var mı acaba
Fiyatına karşın sunduğu özellikler tatmin edici değil. MSI kalitesi GP Leopard kasa ile başlar, Pulse ve Katana logo basılmış ve fiyatı sişirilmiş dandik cihazlar.

Giriş seviyesi veya f/p cihaz bakıyorsan Asus Tuf A15/F15 bakacaksın, bütçende 4060 veya 4070 bulursun.

HP Omen 4060 için inceleme var mı bilmiyorum, internetten aratırsın.
Rog Strix için kasanın içerisinden ses geliyor diyorlardı.

Fiyatına karşın sunduğu özellikler tatmin edici değil. MSI kalitesi GP Leopard kasa ile başlar, Pulse ve katana logo basılmış ve fiyatı sişirilmiş dandik cihazlar.

Giriş seviyesi veya F/P cihaz bakıyorsan ASUS TUF A15/F15 bakacaksın, bütçende 4060 veya 4070 bulursun.

HP Omen 4060 için inceleme var mı bilmiyorum, internetten aratırsın.
ROG STRIX için kasanın içerisinden ses geliyor diyorlardı.

İlk defe sizden duyuyorum kasanın içinden ses gelme mevzusunu takan arkadaş vidayı falan eksik içinde unuttu herhalde: D HP önermem ASUS ROG HP'den kat kat iyidir.

İlk defe sizden duyuyorum kasanın içinden ses gelme mevzusunu takan arkadaş vidayı falan eksik içinde unuttu herhalde: D HP önermem ASUS ROG HP'den kat kat iyidir.
Strix G16 için konuşuyorum. Forumda bir yerde konusu vardı, galiba disk veri yazarken ses çıkarıyor diyorlardı.

Tamam bende ROG için konuşuyorum öyle bir sorunu ilk defa sizden duyduğumu söylüyorum.
Piyasaya yeni sürüldüğünde cihazı alanların konularında şikayetini okumuştum, belki şimdiye düzeltmişlerdir.

HP için yorumum yok, f/p cihazlar satsalar da kullanıcı kitlesi geniş değil dolayısıyla düzgün kullanıcı incelemesi göremiyoruz.

@Galone Hocam mekatronik mühendisi olan arkadaşla konuştum. Şu laptopu önerdi:

@Galone Hocam mekatronik mühendisi olan arkadaşla konuştum. Şu laptopu önerdi:
Fiyatı maalesef bütçemi aşıyor hocam

Tamam bende ROG için konuşuyorum öyle bir sorunu ilk defa sizden duyduğumu söylüyorum. Ayrıca HP alınmaz diyorum.
Hocam tekrardan selamlar biraz daha araştırma yaptım ve şu laptopu buldum asus tuf 15 ve bunun arasında kaldım sizin de fikrinizi merak ettim açıkçası sormak istedim ne düşünüyorsunuz diye

Son düzenleme:

Geri
Yukarı