30-45k arası hem mühendislik hem de oyun için laptop önerisi

7940HS-4070'li Asus Tuf alınır.

Daha ucuz isterseniz bu alınabilir.

Ben MSI tercih ederdim biraz daha fazla verip kaliteli laptop almak gerek özellikle laptopta yoksa 6-7 ay sonra sıçaklıktan elinize alırsınız bilgisayarı :)

Ben.

MSI katana 17 B12VFK-082xtr olanı seçerdim MSI kullandım çok uzun bir süre boyunca biraz daha çıkıp kaliteli marka almak gerek. Özellikle laptopta.

MSI'ın en top seviye bilgisayarını kullandım bir süre. Gerçekten çok güzel performans verdi. Tek sıkıntısı o cihaz baya sağlam bir cihaz olduğu için çift adaptörlüydü. Taşıma performansı çok kötüydü.

7940HS-4070'li Asus Tuf alınır.

Daha ucuz isterseniz bu alınabilir.

Teşekkürler değerlendiricem

MSI'ın en top seviye bilgisayarını kullandım bir süre. Gerçekten çok güzel performans veriyorlar. Tek sıkıntısı o cihaz bayağı sağlam bir cihaz olduğu için çift adaptörlüydü. Taşıma performansı çok kötüydü.

Evet MSI'ın yüksek performans bilgisayarları aslında taşınabilir kasa gibiler ama gerçekten hem oyunda hem ben yazılım için kullanıyordum gayet başarılı bilgisayarlar evden üniversiteye gitgel yapacaksan işe girdindede iş ev yapacaksan ya da bir kafede oturiyim falan MSI'ın daha taşınabilir kasa misali laptoplarından değil de daha katana gibi taşınabilirliğe önem veren serilerinden almak lazım. He bana soracak olursan 15 senelik laptop kullanıcısıyım laptop değil kasa al hem daha ucuz hem daha rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı