30 bin TL bandında laptop önerisi

Antigone

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. İlk defa laptop alacağım muhtemelen sadece oyun için kullanacağım. 30k bandında laptop arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Nitro 16 kasa kalitesi
Lqq kart gücü yüksektir.

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. İlk defa laptop alacağım muhtemelen sadece oyun için kullanacağım. 30k bandında laptop arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

İlk defa laptop alacaksan hiç alma. Şarj sorunu, ısınma sorunu, fan sesi sorunu, vb. Yarım saate şarjı bitince de şarz da oyna daha çok ısınsın, sana oyun oynatmaz. En iyisi masaüstü sistem al oyun oynayacaksan tabiki.

İlk defa laptop alacaksan hiç alma. Şarj sorunu, ısınma sorunu, fan sesi sorunu, vb. yarım saate şarjı bitince de şarj da oyna daha çok ısınsın, sana oyun oynatmaz. En iyisi masaüstü sistem al oyun oynayacaksan tabii ki.

Masaüstü ile laptop kıyaslanmaz ki. Birinde kocaman kasa var diğerinde yaklaşık 3 kilo küçük bir şeyin içine işlemci, ekran kartını, fanı sığdırmaya çalışıyorsun. İllaki ısınacak laptop. Her laptop ısınır. Standlarla, harici fanlarla çözüm sağlanabilir. Gaming laptoplar için zaten şarj da takılı kullanmalısın. Seyahat için almıyorsun ki Gaming laptopu.

Hocam tamamen oyun odaklı olacak ama oynadığım oyunlar öyle uç oyunlar değil şu anda üniversite birinci sınıfım şehir dışındayım laptop almak çok daha mantıklı daha sonrasında satıp masaüstüne geçiş yapacağım ama bu nokta da sizin tercihiniz hangisi olurdu LOQ modelini arkadaşım kullanıyor ghosting problemi vs yaşamadı.

Masaüstü ile laptop kıyaslanmaz ki. Birinde kocaman kasa var diğerinde yaklaşık 3 kilo küçük bir şeyin içine işlemci, ekran kartını, fanı sığdırmaya çalışıyorsun. İllaki ısınacak laptop. Her laptop ısınır. Standlarla, harici fanlarla çözüm sağlanabilir. Gaming laptoplar için zaten şarj da takılı kullanmalısın. Seyahat için almıyorsun ki Gaming laptopu.
Tabii eğer seyahat falan ediyorsa laptop iyi olur. Ama ben kendisi için söyledim masaüstü en iyisi.

Geri
Yukarı