30 bin TL ders ve oyun için Gaming laptop önerisi

Bütçe
30
Bunu gördüm ama daha inceleme vs çıkmadığı için beklemek iyi olur diye düşünüyorum

Şu pc de çok hoşuma gitti ne diyosunuz buna
HP olanı al. Fiyatlar artıyor.

Veya başka modellere de bakabilirsin ama bence fazla bekleme, her an artıyor.

Biraz daha zorlayıp 4060 alın mümkünse hocam, 4050 için değmez fiyat.
Hocam daha fazla zorlayamam ya maksimumu bu ama kararsızım hala 4050 için değer mi yoksa 3060 mı alsam diye bu pc msi ve indirimde olunca diğer sitelerde 37.5k ondan bi ısınmıştım acer ların da panel problemi çok muş ms bakımından benim oynayacağım oyun fps ağırlıklığı olacağı için bu pc nin 240 hz olması çok cezbetti beni başka bir alternatifiniz var mı acaba bana göre ama max bütçem bu kadar daha fazla arttıramam @Artoria Pendragon

Hocam daha fazla zorlayamam ya maksimumu bu ama kararsızım hala 4050 için değer mi yoksa 3060 mı alsam diye bu PC MSI ve indirimde olunca diğer sitelerde 37.5k ondan bir ısınmıştım Acer'ların da panel problemi çok muş ms bakımından benim oynayacağım oyun FPS ağırlıklığı olacağı için bu PC'nin 240 Hz olması çok cezbetti beni başka bir alternatifiniz var mı acaba bana göre ama maksimum bütçem bu kadar daha fazla arttıramam @Artoria Pendragon

Max bütçeniz ne kadar hocam? 4050 3060'dan daha mantıklı fakat fiyatlarının düşmesini beklemek daha mantıklı olur.

@Artoria Pendragon Max 34K hocam 35'i geçmemeli

Hocam peki seçimden sonra mı almak mantıklı önce ben şahsen fiyatların artacağını düşünüyorum

Seçilene göre değişir gibi o :D bir de şu an bayağı ara durum yani, hem seçimler var hem de yeni seri modeller yeni yeni ülkeye gelmeye başladı. Ne olacağını pek kestiremiyorum açıkçası, 37 civarına 4060 model bulunuyor bu arada fakat bütçenize yetmiyor. Ben gene de bu bütçe için beklerdim muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı