30 bin TL oyun için laptop önerisi

Bütçe
30000 TL

ThimbHau

Femtopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube'da çok fazla bilgi var ve genelde insanlar sponsorlu olduğu için ürünlerin eksilerini fazla söylemiyorlar. Kullandığınız laptoplardan artılarını eksilerini söyler misniz? Bir de insanlar Monster ve Excalibur'u önermiyor nedenleri nedir? (Forumda fazlaca öneri var ama eski tarihlerde açılmış geneli)

Hocam ben Dell aldım 2022 sonunda gayet memnunum o fiyat seviyelerinde Alienware Command Center bayağı soğuk tutuyor özelliklerinde ekranında sRGB vs. var i7 12700H güçlü bir işlemci ve RTX 3060 RAM'i 16 GB DDR5 4800MHz 512 GB SSD bende 2300'e 2100 değeri veriyor kısacası gayet memnunum.

Hocam ben Dell aldım 2022 sonunda gayet memnunum o fiyat seviyelerinde Alienware Command Center bayağı soğuk tutuyor özelliklerinde ekranında sRGB vs. var i7 12700H güçlü bir işlemci ve RTX 3060 RAM'i 16 GB DDR5 4800MHz 512 GB SSD bende 2300'e 2100 değeri veriyor kısacası gayet memnunum.
Tam model ismi nedir?

Dell G15 mi hocam? Dediğim modelse o laptop alev gibi yanıyor testlerde sizde nasıl ısınmıyor.

Oyun içinse buna bakabilirsiniz.

Monster ve Excalibur gibi markalarda teknik sorunlar çıkıyor genelde ve bence bu fiyata laptop almak saçma olur tabii iş ve okul için almıyorsanız.

Hocam masaüstü PC var ama üniversite yaklaşıyor onun için hem böyle işimi görecek şekilde hem de arada bir oyun oynatacak şekilde bir laptop istiyorum.

Oyun içinse buna bakabilirsiniz.

Hocam Nitro'larda ısınma var diyorlar. Sizde mevcutmu laptop?

Değerler gayet iyiymiş hocam. YouTube'dan yeniden baktım benim izlediğim i7-11.nesilmiş sonradan düzeltmişler galiba. Soğutmada fan sesi gürültümü çalışıyor peki?

Yani çok değil sadece performans modunda onun dışında fan sesi almıyorum hiç performans modundada zaten oyun sesi bastırıo fan sesini.

Yeni konular

Geri
Yukarı