30 bin TL Gaming laptop önerisi

Yigitt08

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Elektrik-elektronik mühendisliği okuyorum. Aile evimde kalıyorum ve masaüstü bilgisayarım var ama bir dizüstü bilgisayara da ihtiyacım olduğu kanaatine vardım. Bu fiyat segmentinde tercihen 16 GB RAM'e sahip ve programlama ve mühendislik programlarında iyi performans gösterecek, beni okul hayatım boyunca götürecek tercihen iyi bir ekran kartına sahip bir laptop arayışı içerisindeyim. Önerilerinizi bekliyorum. Yeni öneriler için konumu yeniden açıyorum. Maksimum 30 bin TL'ye çıkabilirim arkadaşlar. Fazla ısınmasın, malzeme kalitesi iyi olsun. 15.6 inç taşınabilirlik için ilk tercihim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Birebir aynısını kullanıyorum çok memnunum.

Bu daha iyi eğer SSD 512 yeterli gelirse.

Isınma sorunu olsun istemiyorum sonuçta büyük bir para bağlıyoruz. Peki sadece bu kadar mı model var daha başka önerileriniz olamaz mı?

Isınma sorunu olsun istemiyorum sonuçta büyük bir para bağlıyoruz. Peki sadece bu kadar mı model var daha başka önerileriniz olamaz mı?

Kullanmadığım ürünleri önermeyi sevmiyorum hocam. ASUS ROG bir arkadaşımda var deneyimleme fırsatım oldu. İdeaad kendi şahsi bilgisayarım. Nitro'larda ısınma sorunu olduğunu biliyorum. MSI hakkında bir fikrim yok.

Kullanmadığım ürünleri önermeyi sevmiyorum hocam. ASUS ROG bir arkadaşımda var deneyimleme fırsatım oldu. İdeaad kendi şahsi bilgisayarım. Nitro'larda ısınma sorunu olduğunu biliyorum. MSI hakkında bir fikrim yok.
ROG un kasa altındaki rgb ledleri kapatabiliyor muyuz peki?

Kim ne derse desin bu fiyat bandında özellikleri ile açık ara en iyi laptoplar monstera ait marka haterliğini köşeye bırakıp mantıklı bakan bunu görebilir.

Geri
Yukarı