30 bin TL Notebook önerisi

Bütçe
30000

Sami888

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG
Üniversiteye başlıyorum. Yazılımla uğraşıyorum. Oyun oynuyorum ama notebook a aşırı yüklenecek oyun şu an için oynamıyorum.
Abra A5 V17.4.4 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook almayı düşünüyorum. i7, 3060 ve 1TB SSD beni uzunca bir süre idare eder diye düşünüyorum. Ama Monster Notebook almayın fazla ısınır anakart yanar cart curt yorumları okudum arada kaldım. Fikirlere açığım.

monster almayın. ben şimdi bir iki model linki koyarım buraya.

Haha ve down atan iletişim kurmasını bilmeyenler arkadaşlar açıklamasını da yapabilir mi :))) orada birinci öncelik oyun değilse diye girmişim cümleye hani.

Haha ve down atan iletişim kurmasını bilmeyenler arkadaşlar açıklamasını da yapabilir mi :))) orada birinci öncelik oyun değilse diye girmişim cümleye hani.
30k'ya giriş seviye cihazlar lafınız için down attım.

yani 29k verip 3050 almak istemezdim. en azından 3050 ti olsa daha iyi gibiydi ama 3050 ti olacaksa da 32 ram olmasını isterdim.

Bana 30k ya ROG Legion Omen gibi giriş olmayan cihaz atsana? Şimdi gidip 1650 ROG atma bana okey?
dedikleriniz üst segment cihazlar. sadece giriş ve üst segment yok. orta segment denen bir şey var ya hani.

giriş seviye dediğiniz laptoplar 1650 falan. gidip de 4060 laptopa giriş seviye demeniz komik.

Geri
Yukarı