30 bin TL sistem önerisi

Bütçe
30000

Hguldas20

Hectopat
Görseldeki iki sistemden hangisi mantıklı seçim olur sizce? Tavsiyeleriniz ve önerileriniz varsa alabilirim arkadaşlar.

PC.jpg

gaminggen.jpg

Oyun için mi iş için mi kullanılacak?

Oyun üzerine hocam fakat ileride de yükseltmek istersem diyerekten satarken genelde insanlar bazı markalara soğuk bakıyorlar Palit, INNO mesela elden çıkarırken de kolay olabilecek şekilde olsun istiyorum açıkçası. Bende hiç bu markaları kullanmadığım için tecrübemde yok ısınma veya arıza konusunda nasıl olur diyerekten kararsızım açıkçası.

Oyun üzerine hocam fakat ileride de yükseltmek istersem diyerekten satarken genelde insanlar bazı markalara soğuk bakıyorlar Palit, INNO mesela elden çıkarırken de kolay olabilecek şekilde olsun istiyorum açıkçası. Bende hiç bu markaları kullanmadığım için tecrübemde yok ısınma veya arıza konusunda nasıl olur diyerekten kararsızım açıkçası.
O markalar Türkiye'de çok bilinmeyen ama kaliteli markalardır. Elden çıkarma konusunda bir şey diyemeyeceğim, insanların ön yargısı var. Ama MSI olsun diye 5K fazla verilmez. Bakıyorum şu an sistemlere. Öneri yapacağım. Oyun mu iş mi diye sormamın nedeni de AMD ekran kartlarının saf güç olarak NVIDIA'dan çok daha ucuza gelmesi. Fakat NVIDIA render işlerinde AMD'nin önüne geçiyor.

29.610 TL

Son düzenleme:
O markalar Türkiye'de çok bilinmeyen ama kaliteli markalardır. Elden çıkarma konusunda bir şey diyemeyeceğim, insanların ön yargısı var. Ama MSI olsun diye 5K fazla verilmez. Bakıyorum şu an sistemlere. Öneri yapacağım. Oyun mu ismi diye sormamın nedeni de AMD ekran kartlarının saf güç olarak NVIDIA'dan çok daha ucuza gelmesi. Fakat NVIDIA render işlerinde AMD'nin önüne geçiyor.

29.610 TL.

Değerli yorumun için teşekkür ederim hocam. Sistemi değerlendireceğim fakat hazır sistem olsa daha iyi olurdu benim için toplamak bilgim olmadığından dolayı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı