S23 FE vs iPhone 13 mini

jsby

Yoctopat
Daha fazla  
Bütçem 25000. O civarlarda 13 mini bulabiliyorum fakat S23 FE ile 13 mini kıyaslamamın sebebi S23 FE alırsam sıfır, 13 mini alırsam ikinci el almış olacağım. Instagram'da fotoğraf yüklerken kalite düşer mi S23 FE'de? Bilginiz varsa sevinirim. Ufak bir kararsızlıkta kaldık. Tavsiyeleriniz varsa beklerim, teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi 13 kullanıyorum, instagram sorunuza yanıt vereceğim sadece, çektiğim görüntüleri 50MP mod ve 4K 60FPS video dahil galeriden paylaş kısmından paylaşıyorum. Kalite hiçbir şekilde düşmüyor. İnstagramın kendi kamerasını kullanmıyorum, lens olarak hangisini seçiyorsa yine de alakasız bir daha düşük pikselli bir kayıt yapıyor.

Bütçem 25000. O civarlarda 13 mini bulabiliyorum fakat S23 FE ile 13 mini kıyaslamamın sebebi S23 FE alırsam sıfır, 13 mini alırsam ikinci el almış olacağım. Instagram'da fotoğraf yüklerken kalite düşer mi S23 FE'de? Bilginiz varsa sevinirim. Ufak bir kararsızlıkta kaldık. Tavsiyeleriniz varsa beklerim, teşekkürler şimdiden.
Galaxy A24 kullanıyorum. Kendi kameranızdan çektiğinizi paylaşınca kalite düşmesi gibi bir problem olmuyor. İnstagram'ın kamerası güzel çekmiyor ama. S23 FE hem sıfır olmasıyla hemde çok daha iyi olmasıyla bence tercih sebebi.

Bütçem 25000. o civarlarda 13 mini bulabiliyorum fakat S23 FE ile 13 mini kıyaslamamın sebebi S23 FE alırsam sıfır, 13 mini alırsam ikinci el almış olacağım. Instagram'da fotoğraf yüklerken kalite düşer mi S23 FE'de? Bilginiz varsa sevinirim. Ufak bir kararsızlıkta kaldık. Tavsiyeleriniz varsa beklerim, teşekkürler şimdiden.

S23 FE.

S23 FE her anlamda daha iyi bir cihaz kalite düşme sorunu da artık kalmadı. Hem de sıfırken S23FE alın derim.

Ever sordum, S23 serisinden itibaren çözmüşler problemi sıfır alacağım büyük ihtimalle hem ne olduğunu bilerek kullanacağım ilk sahibi olduğumdan.

S23 FE almanızı öneririm. Bütçeyi biraz daha arttırıp S23 alabilirseniz çok daha iyi olur.

Bulunduğum civarda 21.500'e S23 var 12 ay garantisi devam ediyor Samsung shoptan almış temiz gözüküyor iki orijinal kılıf adaptör kutu fatura ile veriyor mantıklı geldi sıfır fiyatına çıkamıyorum şu an için. 🥴

Son düzenleme:
Ever sordum, S23 serisinden itibaren çözmüşler problemi sıfır alacağım büyük ihtimalle hem ne olduğunu bilerek kullanacağım ilk sahibi olduğumdan.

Bulunduğum civarda 21.500'e S23 var 12 ay garantisi devam ediyor Samsung shoptan almış temiz gözüküyor iki orijinal kılıf adaptör kutu fatura ile veriyor mantıklı geldi sıfır fiyatına çıkamıyorum şu an için. 🥴
Cihazın temiz olduğundan emin olursanız fiyatı çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı