30 bin TL sistem önerisi

2K'da yapmaz. 1080P'de %10 gibi bottleneck olur. Resolution upscale yaparak giderirsiniz.
Düzeltme: 5600X için demişim pardon bazı oyunlarda olabilir 2K'da olacağını zannetmiyorum.
Peki hocam o sistemde RAMı 32 yapmamı önerir misiniz? Bi arkadaşım yeni nesil oyunlar için 16nın yetmeyeceğini söylemişti.

Bir de hocam pckolik sitesi için çok güvenli değil diyorlar. Hasarlı ürün gönderdiklerine dair çok şikayet gördüm ama sizce almalı mıyım? Sonuçta 15k indirim varç

Son düzenleme:
Peki hocam o sistemde RAMı 32 yapmamı önerir misiniz? Bi arkadaşım yeni nesil oyunlar için 16nın yetmeyeceğini söylemişti.

Bir de hocam pckolik sitesi için çok güvenli değil diyorlar. Hasarlı ürün gönderdiklerine dair çok şikayet gördüm ama sizce almalı mıyım? Sonuçta 15k indirim varç
Site güvenilir.

Ram'i 32 yapmak yerine SSD'yi 980 PRO 2TB yapabiliyorsanız öyle alın. Yapamazsanız MP600 ve PSU'yu 700W yada 750W bütçe hangisine yeterse artık.

16GB Ram şuanki yeni nesil oyunları oynatır. İleride AM5 sisteme geçerseniz 32GB Ram elinizde kalır. Ama SSD ve PSU'yu hala kullanabilirsiniz. Yinede seçim size kalmış

Peki hocam o sistemde RAM'ı 32 yapmamı önerir misiniz? Bir arkadaşım yeni nesil oyunlar için 16'nın yetmeyeceğini söylemişti.

Bir de hocam PcKolik sitesi için çok güvenli değil diyorlar. Hasarlı ürün gönderdiklerine dair çok şikayet gördüm ama sizce alınır mı? Sonuçta 15k indirim varç.

32 RAM tamamen göz boyatmak için 16 gayet yeterli olur ama yani lafta "kanka işte benim de 32 GB RAM var :)" falan için alırsın 32 RAM öneririm ama gereksiz para olduğunu düşünüyorum.

Site güvenilir.

Ram'i 32 yapmak yerine SSD'yi 980 PRO 2TB yapabiliyorsanız öyle alın. Yapamazsanız MP600 ve PSU'yu 700W yada 750W bütçe hangisine yeterse artık.

16GB Ram şuanki yeni nesil oyunları oynatır. İleride AM5 sisteme geçerseniz 32GB Ram elinizde kalır. Ama SSD ve PSU'yu hala kullanabilirsiniz. Yinede seçim size kalmış
32 RAM tamamen göz boyatmak için 16 gayet yeterli olur ama yani lafta "kanka işte benim de 32 GB RAM var :)" falan için alırsın 32 RAM öneririm ama gereksiz para olduğunu düşünüyorum.
Peki hocam ikinize de çok teşekkür ederim.🙂 Son bir sorum olacak. Acaba pcyi montajsız olarak sipariş edebilir miyim?

Biraz esnek, 30k bütçem var. Sistem almak istiyorum.

CLASSIS / RYZEN 5 5600 / RX 6800 / 1 TB NVME M2 SSD / 16GB 3600MHz DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI

Bunu buldum. İşlemciyi R7 5800x3D yapınca fiyat 32K oluyor. Bu fiyata bu sistemden iyi bir sistem toplanır mı? Toplanabilirse atabilir misiniz?
Bütçe 36k olursa kaçırma.

Yeni konular

Geri
Yukarı