Windows 11 gereksiz servisleri kapatmak

grkns

Kilopat
Daha fazla  
Windows 11 kurulu RTX 3070'li Gaming laptopumda kullanmadığım gereksiz servis vb şeyleri kapatmanın performansa bir etkisi olur mu? Genelde oyun oynamak için kullanıyorum sadece. Bu konu ile alakalı güncel bir rehber var mı?

Windows 11 kurulu RTX 3070'li Gaming laptopumda kullanmadığım gereksiz servis vb şeyleri kapatmanın performansa bir etkisi olur mu? Genelde oyun oynamak için kullanıyorum sadece. Bu konu ile alakalı güncel bir rehber var mı?

Direkt AtlasOS Playbook'unu uygulayabilirsin.

Dün bu rehberi uyguladım, boşta 200 mb gibi bi ram farkı gördüm. Deneyebilirsin.

Direkt AtlasOS Playbook'unu uygulayabilirsin.

Bu dediğiniz nedir tam olarak? Nasıl uygulayabilirim? Daha yeni format attım PC'ye. Yanlış bir şey yapıp tekrar format atmak istemiyorum

Dün bu rehberi uyguladım, boşta 200 MB gibi bir RAM farkı gördüm. Deneyebilirsin.

Baktım ama bunu yapmak için format atmak gerekiyor. Bu yüzden bu seçeneği es geçiyorum. Paylaşım için teşekkür ederim

Bu dediğiniz nedir tam olarak? Nasıl uygulayabilirim? Daha yeni format attım PC'ye. Yanlış bir şey yapıp tekrar format atmak istemiyorum

Baktım ama bunu yapmak için format atmak gerekiyor. Bu yüzden bu seçeneği es geçiyorum. Paylaşım için teşekkür ederim

AME Wizard'ı ve AtlasOS playbookunu indiriyorsunuz. Ardından Wizard'ı başlatıp playbooku seçerek adımları takip ediyorsunuz.

Bu arada yeni format attığınız için çok fazla bir değişiklik yapmadıysanız @dreambullet hocamın attığı rehberi de uygulayabilirsiniz.

Geri
Yukarı