30 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

quelthras

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar linkteki laptopu almayı düşünüyorum. Alternatif öneri var mı ve nedenleri sayar mısınız?

Sırf özelliklerine aldanıp Excalibur alma bence, aldığıma bin pişmanım ben. Kendi ayağına sıkmak gibi bu

Isınma durumu vs nedir?
Incelemesini dun paylasmistim, atayim.

Aynı özelliklere sahip laptop amazonda 25k. Sadece ram 8gb ancak 32gba daha ucuza tamamlayabilirsin
Özellikle de asus. Excalibur veyahut Monster alarak kendini yakma. Alacaksan asus al, 30k bandında olmasına da pek gerek yok 25kya temizinden bulabilirsin. Satıcı türk, gümrük fiyatı yok. Ekstra olarak DDR5

Merhaba arkadaşlar linkteki laptopu almayı düşünüyorum. Alternatif öneri var mı ve nedenleri sayar mısınız?

Hocam bos yapıyorlar aktif olarak 1 senedir Excalibur kullanıyorum oyun harici kullanımlarda Monster gibi herhangi bir ısınma sorunu fan sesi gibi sacmalıklar söz konusu bile olmuyor.

Oyun oynatılırken bu cihazlar laptop oldugu için hangi markayı alırsan al dogası geregi ısınıp fan sesi cıkaracaktır sende 80 derecede olsan sende ses cıkarırsın ☻ bu lafım excalıbura sallayanlara

Al geç kısaca.

Hocam bos yapıyorlar aktif olarak 1 senedir Excalibur kullanıyorum oyun harici kullanımlarda Monster gibi herhangi bir ısınma sorunu fan sesi gibi sacmalıklar söz konusu bile olmuyor.

Oyun oynatılırken bu cihazlar laptop oldugu için hangi markayı alırsan al dogası geregi ısınıp fan sesi cıkaracaktır sende 80 derecede olsan sende ses cıkarırsın ☻ bu lafım excalıbura sallayanlara

Al geç kısaca.
Bilgisayar teknisyeniyim, sanayiye gelen çoğu ürün sadece excalibur ve monsterdan oluşuyor. Çoğunlukla excaliburun yazılımı ile uğraşıyorum, ciddi derecede malzemede problem çeken bir firma. Her laptop ısınır elbette. Sallamıyorum, ürününüz umarım bozulmaz. ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı