30 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Hocam bos yapıyorlar aktif olarak 1 senedir Excalibur kullanıyorum oyun harici kullanımlarda Monster gibi herhangi bir ısınma sorunu fan sesi gibi sacmalıklar söz konusu bile olmuyor.

Oyun oynatılırken bu cihazlar laptop oldugu için hangi markayı alırsan al dogası geregi ısınıp fan sesi cıkaracaktır sende 80 derecede olsan sende ses cıkarırsın ☻ bu lafım excalıbura sallayanlara

Al geç kısaca.
Boş yaptıkları yok. Sizin tecrübeniz iyi diye marka iyi olmuş olmuyor. 6.5 sene Monster kullanmış ve bu süre boyunca nerdeyse hiçbir sorunla karşılaşmamış biri olarak bile insanlara önermedim. Alternatifleri varken casper Monster tarzı bilgisayarların alınması mantıklı değil.

Bilgisayar teknisyeniyim, sanayiye gelen çoğu ürün sadece Excalibur ve Monster'dan oluşuyor. Çoğunlukla Excalibur'un yazılımı ile uğraşıyorum, ciddi derecede malzemede problem çeken bir firma. Her laptop ısınır elbette. Sallamıyorum, ürününüz umarım bozulmaz. ☺️

Bende mühendisiyim 😘 neresinde ne gibi sorun oluyor G770 kasasın benimle paylaşır mısın teşekkürler.

Bende mühendisiyim 😘 neresinde ne gibi sorun oluyor G770 kasasın benimle paylaşır mısın teşekkürler.
Bilgisayar Mühendisi ne zamandır Teknisyenlerin işine karışıyor AHASJDAJSHDJASHDHJ At Ziya, patent yolla bana. Hatanızı düzeltmekle mükellefiz. :d

Geri
Yukarı