30 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
30.000
Ram yeterli olmayacaktır ekstra ram almaktansa 16 filan olmasını daha mantıklı buluyorum.

bütçemin üzerinden ve Ram olarak düşük kalıyor. işlemci ekran kartı benim attıklarıma göre iyi ama Ram almakla uğraşmak istemiyorum. başka öneriniz var mıdır? ya da attıklarımdan hangisini önerirsiniz maksimum 30K
Attıklarınızdan hiçbirini önermem. RAM'i zaten alıp bilgisayarcıya veya acer servisine yükselttirebilirsiniz zor bir şey değil. Sırf 16 GB ram olsun diye daha kötü bir laptop alacaksanız siz bilirsiniz.

Attıklarınızdan hiçbirini önermem. RAM'i zaten alıp bilgisayarcıya veya acer servisine yükselttirebilirsiniz zor bir şey değil. Sırf 16 GB ram olsun diye daha kötü bir laptop alacaksanız siz bilirsiniz.
Bütçemin zaten 2k üstünde ram içinde kaliteli bir markaya 2-3k versem 5k üstüne çıkmış oluyorum.

Uğraşmak istemiyorsanız en azından bunu alın. Diğerlerini almayın.

HP Gamingleri çok öven gördüm aslında onları neden beğenmediğinizi paylaşır mısınız? Monster ses ve ısı konusunda belki sıkıntı yaratabilir ama Acer daha mı güvenilir?

HP Gamingleri çok öven gördüm aslında onları neden beğenmediğinizi paylaşır mısınız? Monster ses ve ısı konusunda belki sıkıntı yaratabilir ama Acer daha mı güvenilir?
https://www.hepsiburada.com/casper-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.39.4
bunu önerir misiniz?

bir de neden Acer, HP ve Monster değil arasında ne gibi fark var?

attığım linkteki Nitro 25.500 lira. 8gb ram upgrade ile 26.500 lira civarı yapar. bu bütçeye bundan iyisini alamazsınız zaten.
1000 TL 8GB ram bulmak mümkün mü?

Son düzenleme:

https://www.hepsiburada.com/casper-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.39.4
bunu önerir misiniz?

bir de neden Acer, HP ve Monster değil arasında ne gibi fark var?

1000 TL 8GB ram bulmak mümkün mü?
- Monster'ın Abra serisi oldukça ısınıyor o yüzden ben önermem. Victus oyunlarda limitlerden dolayı düşük watt çekiyor. Bu fiyat bandinda en F/P ürünü Nitro.

- Rahatlıkla bin tl civarına bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı