%30' da Vatan Bilgisayar' dan Kasa Toplatmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam benim bir ayağım Ümraniye 'de. Zeytinburnu'dayım ama eğer ciddiyse iletişim kurmak istiyorum. Oraya kadar gelirim biliyorsun metrobus bile kullansam 1,5 saat. Boş yere gelmeyeyim bir konuşsak ?

İsterseniz bana bir mail atın. İletişim bilgilerimi veriyim. hotmail.com hesabım.

selo.mert

Linkini attığınız kasadan bende de var. Haf 912 advenced. Vatan cevizli bağda toplandı ve çok da düzgün değil. Sizin resimdeki valla çok iyi olmuş.

Tamamen düzgün kasa toplamaya ve müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Bırakında o kadar olsun. :)

@RuhsuzPinokyo Vatan da çalışıyorsunuz herhalde.:D Konuyu bölmek istemem fakat sizi burada bulmuş iken sormak istedim. Sapphire R9 290x Tri-X OC ekran kartım için BF4 hediyesini almak için ne yapmam gerekli ?o_O

Firmaya mail atmanız gerekiyor.

AMD-Vatan-Sapphire. Artık hangisinde key varsa...

Asus Keyleri Vatana veriyor. Diğer markaları bilmiyorum.

1. Şuanda vatanda %30 indirim falan yok. "Ünlü vatan indirimi!" başlığı altında milleti keklemeyi umuyorlar.
2. O oyunlar zaten Nvidia ya da AMD ekran kartı alanlara hediye ediliyor. Yani sizin "ben hediye ediyorum" deyiminiz tamamen yanlış.

Kısaca dolandırıcıyım desene.
Vatan Bilgisayar'da toplatmak istemeyenler kendisi de rahatlıkla toplayabilir zor bir iş değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı