30 FPS God of War oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
RAM
16 GB DDR3 Ram 1600MHz
SSD veya HDD modeli
Lunatic Elite 256 GB + HI-LEVEL 128 GB SSD (SATA)
Ekran kartı
GTX 1050Tİ
Anakart
asus h81m-p plus
İşlemci
Intel Core i5-4570, 3200 MHz
God of War 30 FPS oynamaya değer mi? Sizce ya da sistemim kaç FPS verir? İnternette hep high ya da orijinal ayarlarla test yapılıyor Low ayarlarda kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
God of War 30 FPS oynamaya değer mi? Sizce ya da sistemim kaç FPS verir? İnternette hep high ya da orijinal ayarlarla test yapılıyor Low ayarlarda kaç FPS alırım?

Kuzenim 30 FPS'le Witcher 3 bitirdi. 180 saati var 20FPS üstü olunca akıyor diyor. GoW dada o şekilde olabilir ben 40 50 FPS oynamıştım akıyordu oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda tüm ayarlarda denenmiş.

40 FPS civarlarında oynuyor gibi duruyor 720P yapsan çok daha iyi olur. Ek olarak 30 FPS oyun oynanmaz gözlerine yazık olur.

PS4 oyuncuları orijinal ayarlarda 30 FPS oynamıştı. Yani 30 FPS oynanır ama emin ol 45 FPS bile daha çok keyif verir. Eğer grafik takıntın yok ise Native+ Low veya FSR 2 Quality+ orijinal tercih edebilirsin.
Hocam araya mesafe girince 30 fps oynanıyor ama 2 metreden daha uzun olması gerek en az. Mide bulantısı yapıyor bende yakından.

Yeni konular

Geri
Yukarı