Steam hesabı çalınabilir mi?

Hocam canınızı sıkmayın daha önce benim de hesap çalınmıştı sıkıntısız şekilde geri aldım.

Bende böyle bir durum yaşamıştım hesap gitmişti korkma geri alırsın desteğe gerekli bilgileri verirsen.
Ticket atarken kartın son 4 hanesi, isim soyisim, hesapta kullanılmış cd key sordular hepsini doldurdum. Şimdi e posta ile donmelerini bekliyorum.

Daha önce hiçbir şey yapmama rağmen 2 kere steam hesabım çalındı. İlk seferde bilgim olmadığı için 6 ay sonra anca geri alabildim. 2 seferde ertesi gün direkt aldım hesabımı. Steam desteğe hesabının çalındığını ve hesapta kullanılan son banka/kredi kartlarının sende olduğunu gerekirse son hanelerini söyleyebileceğini vb yaz. Genelde 12 haneli kart bu arasının bir kısmını istiyorlar. Onu yazınca şifre sıfırlama bağlantısı yolluyorlar. Envanterini satıp, hile mile yaparlarsa onun geri dönüşü olmaz. O yüzden bir an önce bilgilerini değiştir derim.

Daha demin internette Steam CS:GO skin redeem gördüm ve nasıl olduysa inandım. Giriş yaptım ve SMS olarak Steam Guard kaldırma kodu geldi. Nasıl olduysa onu da yazdım. Sonra ne yapıyorum lan ben deyip hepsinden çıktım. Şu anda Steam'e girip kimlik doğrulama eklemeye çalıştığım zaman sunucu hatası veriyor. Şifreyi en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum. Hesap gitse geri alabilme şansım var mı?

Steam'in desteği berbat. İşi gücü bırak Gmail'ini değiştir şifreni değiştir. Hemen.

Allah rahmet eylesin hesabına.
Bütün bilgiler duruyor sordukları. Hepsini cevapladım mantıken geri alabilmem lazım.

Yardımcı olanlara ve alamazsın hesabı diyerek çok iyi moral veren herkese teşekkür ederim. Hesabı aldım. Steam şifreyi sıfırlayıp bana gönderdi. Sapasağlam çalışıyor her şey.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı