Steam hesabı çalınabilir mi?

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha demin internette Steam CS:GO skin redeem gördüm ve nasıl olduysa inandım. Giriş yaptım ve SMS olarak Steam Guard kaldırma kodu geldi. Nasıl olduysa onu da yazdım. Sonra ne yapıyorum lan ben deyip hepsinden çıktım. Şu anda Steam'e girip kimlik doğrulama eklemeye çalıştığım zaman sunucu hatası veriyor. Şifreyi en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum. Hesap gitse geri alabilme şansım var mı?

Daha demin internette Steam CS:GO skin redeem gördüm ve nasıl olduysa inandım. Giriş yaptım ve SMS olarak Steam Guard kaldırma kodu geldi. Nasıl olduysa onu da yazdım. Sonra ne yapıyorum lan ben deyip hepsinden çıktım. Şu anda Steam'e girip kimlik doğrulama eklemeye çalıştığım zaman sunucu hatası veriyor. Şifreyi en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum. Hesap gitse geri alabilme şansım var mı?

Hesap giderse geri alabilme şansın çok düşük ve şu anda bile erişim sağlamışlar gibi görünüyor geçmiş olsun elinden geleni yap.

Geri alırsın steam destekten bir şekilde de süreç uzun ve yorucu olucaktır.Steam guard kaldırma kodu gelince uyanman lazımdı olaya çok geç düşmüş jeton

Dostum, nasıl olduysa nasıl olduysa diye diye bütün hesabının bilgilerini kaptırmışsın. Şifre değiştir ve güvenlik önlemlerini almaya çalış başka tavsiye verilemez zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde dikkatli davranırım ama şimdi ne oldu bilmiyorum. Sınavlardan çıktığım için kafam allak bullak zaten yaptıktan sonra da ne yaptım ben diye farkına vardım.

Bende böyle bir durum yaşamıştım hesap gitmişti korkma geri alırsın desteğe gerekli bilgileri verirsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı