30 Kasım'dan sonra staja gitmek zorunlu mu?

166770

Kilopat
Makaleler
5
Dostlar günaydın. Galiba açıklama yapılmış. 30 Kasım'dan sonra staja devam edilecek diye. Zorunlu mu? Ben gitmek istemiyorum. 30-40K vaka çıkıyor. En riskli illerden birinde yaşıyorum. Staja da gitmeyi gram düşünmüyorum. Zorunlu olacak mı? Okul grubuna sabah sözleşme atıldı. Orada veli imzası diyor. Ailem imzalamayacak. Onu imzalamazlar ise. Staja gitmem zorunlu olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman sağlıklı günler dilerim hocam.
benimde bi sorum olucaktı da zorunlu değil diyolar ama ailem evrakları imzaladı gitmesem bişey olurmu
Şöyle bilgilendireyim. Ben staja gitmek için okuldan 3 adet evrak aldım. İşletmeye ve okula imzalattığım evrakların biri okulda biri işletmede biride bende duruyor. Bende duran evrak staja gittiğim günler dışarı çıkma yasağından etkilenmemeyi sağlıyor. Bildiğim kadarıyla gitmemek için evrak işine gerek yok. İşletmedeki yetkili biriyle iletişime geçip durumu açıklarsanız yeterli olabilir.
Ekstra olarak ekleme yapma ihtiyacı duydum;
İşletmeden işletmeye değişmekle beraber bazı işletmeler bu yasaklara aldırış etmiyor ve gelmenizi istiyor böyle bir durumda tabi ki gitmek zorunda değilsiniz ama işletme stajınızı feshedebilir.
merhaba bende bir soru sormak istiyorum. ailem evrek işini imzaladı ben gitmek istemiyorum gitmesem birşey olurmu staj yerinde bizle yetkili birisine de söylesem

Yeni konular

Geri
Yukarı