30 kilo nasıl verilir?

Yok kardeşim adam ful sebze tüketiyormuş, spor yapıyormuş ondan 100 kilo olmuş, ne şekeri ne yağı seninki de laf.

Dostum ileti kasmak için ileti atmayalım lütfen orada kast ettiğim şey buydu zaten. Bu sorduğum sorulara vereceği cevap evet olacağı için bunun tersini yapması gerekiyor. Eğer bu saydıklarımı bırakırsa kiloyu otomatik olarak kaybedecek zaten.

Belkide az yiyor ama hareketsiz pc başında olduğu için böyle ???

Dostum ileti kasmak için ileti atmayalım lütfen orada kast ettiğim şey buydu zaten. Bu sorduğum sorulara vereceği cevap evet olacağı için bunun tersini yapması gerekiyor. Eğer bu saydıklarımı bırakırsa kiloyu otomatik olarak kaybedecek zaten.
Aynen oyle mantıklı

Belkide az yiyor ama hareketsiz PC başında olduğu için böyle?

Aynen oyle mantıklı.

İlaç bile kilo yapabiliyor skala oldukça geniş aslında. Kimsenin yaşam tarzını bilemeyiz, eğer benim sorduğum sorulara dürüst bir şekilde hayır bunları tüketmiyorum deseydi kesinlikle doktor desteği almasını söyleyecektim.

Kardeşim şu an en iyi yapacağın şey hareket etmek ve diyet yapmak. Yağlı, şekerli besinlerden kesinlikle uzak dur. Yok cipsmiş yok hamburgermiş yeme. İğren onlardan. Diyetisyene başvurursan sana çok yardımcı olurlar. Onun dışında spor yapabilirsiniz mesela. Gidin spora yazılın veya evde de spor yapabilirsiniz fakat sporda hem kas kas yaparsınız hem de yağlarınızdan giderirsiniz. Bilgisayar başındaysanız kalkın yürüyüş yapın koşun yağ yakın. Egzersizler yapın her gün. 30 kilo büyük bir kilo kısa sürede verilecek bir şey değil tabii ki ama zorlarsanız neden olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı