30 kilo verdim ama bazı bölgelerim kilolu kaldı

Yağ oranım hatırladığım kadarıyla normaldi. Bir daha bakarım eğer normalse nasıl bi yol izlemem gerekli.
Her türlü o yağ oranını düşürmeniz gerekiyor, bunun başka bir çözümü yok.

Vücut kitle endeksine göre iyi bir durumda olabilirsiniz ama bu kas/yağ oranınızın sağlıklı bir durumda olduğunu göstermez. Kas kütleniz az ve bununla birlikte yağ oranınız yüksek olunca, kilonuz ne kadar vücut kitle endeksine göre normal olsa bile, skinny fat durumu ortaya çıkıyor.

Spora ve yağ oranını düşürmeye yönelik diyete devam etmeniz gerekiyor kısaca, zaten yolun çok büyük bir kısmını bitirmişsiniz.

En fazla çeyrek ekmek tüketin. Diyete devam edin. Protein ağırlıklı beslenin yukarıda bir arkadaş yazmış zaten. Bir de yumurtayı bence sadece haşlama olarak yiyin.

Arkadaşlar iyi akşamlar yardım ve tavsiye istiyorum yaklaşık 30 kilo verdim ancak hala gıdım memem ve göbeğim kilolu kaldı. Normal kilomdayım hatta normal kilomun altına bile indim. Bunun sebebi nedir ve bunun çözümü nedir?

Sadece yağ yakmak gibi bir şey yoktur kas ve vücuttaki su gibi çeşitli şeyleride yakarsınız. Size tavsiyem kaslarınızı kullacağınız bir spor yapmanız olacaktır bu şınav çekmek bile olabilir!

Yeni konular

Geri
Yukarı