30 Mart 2021 vaka sayıları açıklandı: 37.303 yeni vaka!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1617127215509.png

2-3 gün önce, 10 gün içinde 40 bin oluruz demiştim. Yarına 40 bin oluruz bu gidişle.

Ben şu an gördüklerimizin gerçek sayı olduğunu inanmıyorum açıkçası. Özellikle evimin dışından sokağa bakınca.
Kesinlikle tam yazılmıyor.
Tabii ki eksik bir şekilde...
Gerçek olduğuna inanan var mı? Varsa diyecek bir lafım yok. ''El insaf be kardeşim, hiç mi mantığını kullanamıyorsun?'' derim en fazla. Çünkü diğer diyeceklerim pek hoş şeyler olmaz.

E ne duruyorlar o zaman? Sınavları yapmanın tam sırası (!)

Devlet çok zeki. Okulları ertelerler şimdi ama AVM içerisinde yemek yemeğe izin verilir. Süper zekayız biz. 🧠

Gerçek olduğuna inanan var mı? Varsa diyecek bir lafım yok. ''El insaf be kardeşim, hiç mi mantığını kullanamıyorsun?'' derim en fazla. Çünkü diğer diyeceklerim pek hoş şeyler olmaz.
Bizzat gördüm. Tamam deyip geçmezsen gereksiz uzatıyorlar.

Evet bu arada lebalep kongrelerin bileti yine halka, esnafa kesildi. Aslında ben bu millete acımıyorum artık. Kimse kusura bakmasın. Gözlükleri çıkarıp tarafsız baksalar ülkenin ne halde olduğunu görürler çok rahat. Şu ülkede biz geldiğimizde dolar 1.50'du şimdi 8.40 dese alkışlayacak insan çok o yüzden kimse acımasın.

1617128380730.png

Amaç herhangi bir partinin siyaseti vs. değil. Hükümetin düşünüş sistemi bu şekil olduğu sürece bu vakalar 100K'yı bile bulsa ben bu saatten sonra asla şaşırmam. Dün eklenen tek yasak Pazar yasağının yanına Cumartesi oldu o kadar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı