30 Mbps Upload Hızı Başladı – Teknoloji Gündemi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
30 Mbps Upload Hızı Başladı – Teknoloji Gündemi
Türknet 30 Mbps Upload yani gönderim hızını kullanıma açtı. Açtı ama kullanabiliyor muyuz? Siz var mı nasıl anlarsınız? Genel olarak internet ne halde? Teknoloji Gündemi’nde Türkiye’de internetin indirme değil, gönderme kısmını konuşuyoruz… İnternet sadece dosya indirmek, bir şeyleri izlemek ya da tüketmek için değil. Çalışmak, üretmek, göndermek ve paylaşmak için var. Ancak mevcut düşük gönderim […]

Devamı: 30 Mbps Upload Hızı Başladı – Teknoloji Gündemi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Santralle aramda 7 metre var. :)
Taahhüdün bitmesini iple çekiyorum. (TTNet)
Sözleşmem bitiyor diye durmadan arıyorlar 24 ay taahhüt 75 GB akn 16 mbps aynı paket bu sefer 79 TL. Şaka gibi.

Dosya Ekleri

• ddd.jpg
    ddd.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 113
Santralle aramda 7 metre var. :)
Taahhüdün bitmesini iple çekiyorum. (TTNet)
Sözleşmem bitiyor diye durmadan arıyorlar 24 ay taahhüt 75 GB akn 16 mbps aynı paket bu sefer 79 TL. Şaka gibi.
Santralle aranızda 7 metre olması imkansız.

Ha, gerçekten var diyelim. 7 metrede siz bu performansı alıyorsanız bizim 56K modemleri çıkartıp onlarla bağlanmamız lazım :D

Santralle aranızda 7 metre olması imkansız.

Ha, gerçekten var diyelim. 7 metrede siz bu performansı alıyorsanız bizim 56K modemleri çıkartıp onlarla bağlanmamız lazım :D
Gördüğüme mi, resmi bilgiye mi inanayım yoksa sana mı inanayım? :)
AKK bitince böyle oluyor işte. 16'dan(13 alıyorum) buna düşüyor.
TurkNet port yok dedi netspeed cazip geliyor. Şikayet edende yok, çağrı merkezleri de var.
85 mbps kadar alabileceğimi vdsl desteklediğini söylüyor.
TTNet altyapınız 16'ya kadar destekliyor diyor. Bu kadar sahtekar firmaya para ödeyeceğime İnternetsiz kalırım daha iyi.
İzleyecek film yok oynadığım oyun pes ve fifa gerçekten bağlatmam herhalde :)

Son düzenleme:
@Marcelo

O upload hızını almanız mümkün değil. Demek ki hattınızda sıkıntı var. Evinizin içindeki kabloları kontrol ettiniz mi?

Müsait bir zamanda da 7 metrenin hangi uzunluğa tekabül ettiğini gözünüzle kontrol etmenizi öneriyorum.

O upload hızını almanız mümkün değil. Demek ki hattınızda sıkıntı var. Evinizin içindeki kabloları kontrol ettiniz mi?

Müsait bir zamanda da 7 metrenin hangi uzunluğa tekabül ettiğini gözünüzle kontrol etmenizi öneriyorum.
Sistem'de 7 gözüküyor bende görüyorum çünkü evin önünde.
Kablolar değişti hiçbir sorun yok.
Bana TTNet müşteri hizmetleri gibi konuşuyorsun.
Merkez kaynaklı, altyapı kaynaklı sorun var.
Bunu anlamak istemiyorsun bilmiş gibi konuşuyorsun.
Kablolarında sorun var ne demek?
Yalın İnternet bu pencereden soktum evin içine modeme taktım splitter bile yok sadece kablo.
Evin içinde nasıl problem olsun?
Geçen yıl 16 gün İnternetsiz kaldım modeme İnternet gelmiyordu müşteri hizmetleri İnternetiniz var diyordu bana burada gözüküyor bende modem kapalı nasıl var diyordum.
Elektrik prizlerin de problem var diyordu bana.
Sonra kabloyu kestim yine var dedi.
Elektrikçi geldi senin hattına başkasını takmışlar dedi.
Bazen sadece konuşmak için konuşmayım lütfen.
Gereksiz kirlilik oluyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı