30 TL'ye alınan şarj aleti telefonu bozar mı?

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Samsung Galaxy A11 telefonun orijinal şarj aletini şehir dışına çıkarken evde unuttum ve bende Turkcell'den 35 TL'ye bir şarj aleti aldım zararı olur mu?

Samsung Galaxy A11 telefonun orijinal şarj aletini şehir dışına çıkarken evde unuttum ve bende Turkcell'den 35 TL'ye bir şarj aleti aldım zararı olur mu?

Kankam Turkcell'i bilmem ama benim annemin Note 5'i vardı şarj aleti bozuldu hani böyle sokaklarda resmi satış yeri değil de hani mesela Ali telefon mercan bilgisayar gibi yerler varya oradan annem 40 TL'ye şarj aleti aldı çalıştı ama sonra şarj etmedi annem adama verdi telefona bakması için 3 gün sonra bir telefon çaldı ve telefonumuzun amel defteri kapanmış adamlar kamera görüntüsünü gösterdi hiç ellememişler ve pat telefon patlamış cayır cayır adamların suçu yok yani ama bildiğin üzere planlı eskitme var ondan mı oldu yoksa şarj aletinden bilmem ama düşünsene biriyle konuşurken kulağında patlasa yine de sen bilirsin hikaye böyle normal şarj aletinin fiyatı 400 müydü ne ama 40 la 400 arasında çok fark var bence vardır bir sebebi ucuz olmasının.

Geri
Yukarı